B-85-gxm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    a 3 poza e bestiala!!!sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • #32
      Bravo nenea iar te-ai dus pe Greci frumos.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • #33
        @sdp: daaa, si o sa mai ajung de multe ori acolo, imi place si e aproape, motorina putina, preturi decente , zile libere e nevoie

        Comment


        • #34
          ceva noutati....am trecut vara asta pragul de 70000km, acum loganelul are 73000km.
          Merge impecabil.

          Am facut rost printr-o combinatie de un casetofon cu bluetooth de ph1, si l-am montat pe masina mea ph1.
          mufele la spate ale aparatului nu se potrivesc cu instalatia de ph1, dar am gasit de cumparat cabluri adaptoare si merge fara probleme.
          Eu sunasem acum ceva timp la dacia sa ma interesez de acest aparat si mi-au spus ca pretul este 850ron fara montaj!
          Pe okazii un aparat nou-nout se vinde in jur de 300-400ron, cu tot cu cabluri adaptoare. In pret nu este inclus microfonul si telecomanda de pe volan care trebuiesc cumparate separat.

          Singura chestie care trebuie ulterior pusa la punct este bluetooth-ul. Aparatul din cate imi dau eu seama nu are microfon intern, deci trebuie un microfon extern atasat ori prin mufa auxiliara de intrare din fata ori prin mufele de la spatele aparatului.
          Are cineva idee pe unde pot gasi un microfon mai bun si cum il pot conecta de preferabil la spatele aparatului?

          Scuzati, mai sus am vrut sa zic ca am facut rost de un casetofon cu bluetooth de ph2
          Last edited by mdaniel76; 17 September 2012, 10:02. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #35
            In curand.....
            Attached Files

            Comment


            • #36
              Asa Daniele sa vedem si niste DRL-url de calitate pe un ph 1 ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #37
                Se lucreazaaa !!

                Comment


                • #38
                  Spor la treaba
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • #39
                    Frumos, frumos.

                    Comment


                    • #40
                      Salutare, sunt interesat sa-mi resoftez masina si am si eu o intrebare la tine, se cunoaste diferenta intre cel de 105 si 110 cat zici ca ar avea acum masina? Vazand ca le-ai avut pe amandoua. Si inca ceva, ai pus masina pe dyno si are 110 sau e doar asa ca zic ei? Cu respect !

                      Comment


                      • #41
                        scuze de intarziere!

                        Eu avand-o deja resoftata, nu am simtit mare diferenta cand am schimbat softul.
                        fata de stock diferenta se simte, depinde si de cum este creat softul. poate sa fie mai brutal sau mai liniar, depinde ce fel de comportament urmaresti si lucrurile aceste i le comunici celui care iti face softul.
                        eu te sfatuiesc sa apelezi la firme autorizate care stiu ce fac si au un soft complet

                        Comment


                        • #42
                          Drl-urile nu le-ai pus?

                          Comment


                          • #43
                            inca nu, mai trebuie sa fac niste ajustari la spatiile unde intra drl-urile. sper sa nu mai imi ia mult timp. de cand sunt tatic de 1 an nu pprea am mai avut timp de tuning
                            incerc sa le rezolv

                            oricum drl-urile sunt valea, lumineaza foarte puternic spre deosebire de toate cele chinezesti
                            Last edited by mdaniel76; 9 May 2014, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              Ai reusit de montat DRL-urile?

                              Comment


                              • #45
                                inca nu

                                am avut unele probleme tehnice acest proiect, a trebuit sa gasesc alte solutii tehnice la integrarea lor in bara. e adevarat ca ar fi mers mult mai repede cu niste chinezisme cu prinderi universale, dar mi s-a pus pata pe astea de la clio si cu ele vreau sa fac bara.
                                de cand a venit bebe in familie nu am prea mai avut timp de tuninguri ... imi tot zic ca o sa mai avansez...

                                sper sa reusesc sa finalizez pana se strica vremea

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google