B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gasesti tu o solutie , nu va disparea masina cu care ma antrenez )

    Comment


    • offf cosmine sper sa nu ramai fara albinutza ca face parte din marea noastra comunitate si ai pus suflet in tot ce ai facut la ea ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • nasoala situatie...3000 euro ...cam multi bani....e pacat daca o pierzi ...ca ai investit ceva in ea...bafta

        Comment


        • "Albinutza" si Bondarul fara silencer pus (cum zice Dsign) nu a murit inca

          Azi am curatat tamburul de pe stanga ca se lasase pedala de frana si nu mai tinea frana de mana pe acea parte ... multumesc FOF pentru locatie ...
          Attached Files

          Comment


          • Cum era acolo ? Praf rau ? Cred ca este ceva de munca.

            Buna lucrare, bravos tie my friend
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • frumoasa si ingrijita masina ai,bv
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • sal...e bine ca nu a murit.....dar ce ai curatat acolo la tambur???

                Comment


                • @Eu4yas - era praf ... e de munca la datul jos al tamburilor !

                  @icstrem_no1 - multumesc mult !

                  @alexandru1 - am curatat tamburii,ferodourile, am uns pe unde scartaia si am reglat frana de mana !

                  Ieri am repozitionat bucsele la puntea spate si efectul : nu mai scutura la denivelari , este mai elastica si a mai coborat putin !

                  Urmeaza repozitionarea pe fata ...

                  Comment


                  • meserie te halesc...bravooo maestre
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • albinutza a murit?

                      Comment


                      • nu nu...doar ca momentan nu s-au mai facut mari modificari....si albinuta nu moare..ea face victime
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Nu a murit ... ... peste putin timp va avea o fata noua !

                          Deocamdata mai curatam un motoras pas cu pas , mai un senzor de turatie , mai schimbam filtrul sport , uleiul ...
                          Last edited by cos_min_i; 12 May 2010, 15:31.

                          Comment


                          • lasa`ma sa ghicesc.....o faci agresiva si incruntata?!?!?!?! am ghicit?
                            spor la modificari!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by `dada View Post
                              lasa`ma sa ghicesc.....o faci agresiva si incruntata?!?!?!?! am ghicit?
                              spor la modificari!
                              nu ..nu ai ghicit

                              Comment


                              • Suna frumos bondarul, imi place iluminarea bordului, nu-mi place vernilul de la ceasul aditional dar daca il consideri util asta e.
                                Zici sa ii schimbi fata i-o faci . Mcv la culoarea masini combinat cu un calandru tuning dacia de la mama lui.
                                Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google