B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    da chiar nu cumpara nimeni nimic?mai am si o folie bord de preferance cu ace-40 ron
    Si ca un update,o sa pun preturile si pentru restul produselor care sunt la vanzare:
    GPS Tevion-430 ron neg.
    Comanda volan Clio-50 ron
    Comanda volan Megane-50 ron
    Bluetooth Plantronics-50 ron
    Dau la schimb bara de preference plus diferenta pe una de MCV(nelovita/nezgariata)
    Paravanturi negre -un cico pentru baieti si o cafea pentru mine
    Daca am uitat ceva revin.Accept si unele schimburi.
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • #17
      vand telefon samsung gt-s5230 white....pret 300 lei...telefonul arata si funcioneaza perfect...are garantie un an si jumate aproape...display-ul nu e zgariat deloc...tot timpul a stat in husa si cu folie...singurul defect este ca este murdar putin pe spate din cauza foliei...accept schimburi doar nokia 6500 sau n95+diferenta...daca e cazul...poza nu i-am facut originala ca nu am cu ce....am la el toate accesoriile originale...pentru alte intrebari detalii pe privat
      Attached Files

      Comment


      • #18
        comanda de laguna s-a vandut!sa o stapanesti sanatos nea fane.restul raman valabile si mai adaugam cate ceva
        folie bord preference cu ace albe- 40 ron
        ornament nichelat bara fata PH2 -discutabil(a fost vopsit si alb...acum a revenit la nichelul original)
        Attached Files
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • #19
          @mariuscent mai ai paravanturile ? Sunt originale sau d-alea de zgarie geamul ?

          Comment


          • #20
            nu cred ca sunt originale.au fost luate la set cu pleoape....si geamul...da...eu m-am ales cu ceva zgarieturi.
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • #21
              Originally posted by daat View Post
              @mariuscent mai ai paravanturile ? Sunt originale sau d-alea de zgarie geamul ?
              Tot o sa-ti zgarie geamul in timp fie ca e original sau nu.
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #22
                am facut un filmulet cu telefonul...daca sunteti interesati va fac poze mai clare...
                Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Golden^Brau View Post
                  vand:
                  - monitor lcd 19 horizon arata si merge impecabil pret 350 RON negociabil
                  - tv tunner 40 RON
                  - imprimanta simpla 80 RON
                  - imprimanta cu scanner 150 RON

                  Numar contact: 0729.060.294

                  Monitoru sa dat a mai ramas Imprimantele si tv tunneru
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    update list:
                    -mai vand doua oglinzi manuale nelovite,nezgariate....negre-90 ron
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • #25
                      comanda volan de clio s-a vandut si ea.....oglinzile se anuleaza....restul raman valabileup cu ele...nimeni interesat?
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • #26
                        care ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • #27
                          Si am aruncat-o p-aia veche cand am pus plasa)) acum prindea bine inclusiv la mine.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • #28
                            florian te pot ajuta eu cu o grila de ph2 la pret mic vb pe mess

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by FlorianYFL View Post
                              care ai de donat o grila sparta de logan ph1 sau ph2? vreau sa ma apuc de mesterit
                              lasa ca la primavara ti-o dau pe a mea ca o tai si merg fara
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • #30
                                Jantele din postul #9 s-au vandut numai am nimic de vanzare am scapat de tot momentan))
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google