B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are cineva doa amortizoare fata intr.o stare cat mai buna? platesc!
    sigpic

    Comment


    • Cine are Logan din 2005-2006 si i-a schimbat arcurile?

      Daca mai aveti arcurile stock pe acasa, astept pm.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • daca intereseaza pe cineva am invitatii gratuite la drift grand prix of romania in ziua de vineri 21 oct ora 16. invitatia e pentru max 6 persoane.
        Can't touch this !

        Comment


        • Cumpar 4 capace logan

          Comment


          • Caut si eu oglinda manuala stanga. Precizez ca am nevoie de varianta pentru MCV/VAN/PICK-UP

            Comment


            • Originally posted by dj_ionutz View Post
              daca intereseaza pe cineva am invitatii gratuite la drift grand prix of romania in ziua de vineri 21 oct ora 16. invitatia e pentru max 6 persoane.
              vreau si eu una te rog
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • cine are 4 anvelope de iarna cu ceva "carne" pe ele? imi trebuie sa ma tina cel putin iarna asta, cine are ma poate apela la numarul de la semnatura. urgent
                de asemenea mai am nevoie (vorbesc in special cu nefumatorii) de o bricheta!
                produsele le pot prelua personal din bucuresti, multumesc anticipat!
                sigpic

                Comment


                • am bricheta de VW (bricheta in sine+soclul) Vreau o doza de bere pe ea. si sa vii sa le ridici din Com Pantelimon
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • daca se potriveste la mufa, ma indrumi si ma descurc sa.l pun, tinem legatura la telefon!
                    insa mai caut in continuare, poate se iveste ceva, daca nu, o iau de la tine!
                    sigpic

                    Comment


                    • Evident ca nu se potriveste in mufa, ca VW si Renault n-au aceleasi instalatii electrice. La asta de VW ii trebuie 2 papuci ordinari, ca de difuzoare
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • cumpar baterie, maxim 2 ani vechime, sa aiba macar 62 sau daca este pe gel, de macar 45, pana joi inclusiv! 0723151563

                        Comment


                        • Vand adaptor Hi-Low - 35lei!

                          Casetofon de origine Renault Megane 3 cu MP3(compatibil comenzi volan si display) cu boxe de origine!!
                          Attached Files
                          Last edited by fuguletz; 19 October 2011, 11:24.
                          sigpic

                          Comment


                          • are cineva 4 jante de tabla pe 15 de logan ? le cumpar
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • interesat cineva de cauciucuri de iarna Dunlop sp Winter Sport 195/65/15 ? 130 ron /roata plus montaj( locatie pod centura Otopeni), merg lejer 2 ierni

                              Comment


                              • hmv, ai pm!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google