B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Interesat careva de o toba (a mea) sport?

    Sunt interesat dar vreau si eu cateva detalii despre ea. ms
    Traim intr'o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia!

    Comment


    • donez o fata de usa (stanga), echipare laureat, pentru cine doreste pot oferii si bradutii de fixare. - lipseste spatiul de depozitare din partea de jos!
      pm sau 0760 795 170. poze mai tarziu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by B-47-KisSMe View Post
        Sunt interesat dar vreau si eu cateva detalii despre ea. ms
        Ai PM!

        Comment


        • Originally posted by alessandro View Post
          1. alessandro
          2. DNY
          3. cataFOF
          4. cos_min
          5. samy0388
          6. fuzzy
          7. 08melc
          8. ronin81

          asta este lista finala pentru fonimin.

          @ samy, ronin, fuzzy ne vedem la intalnire maine seara. daca nu ma cunoasteti o sa vedeti masina mea B 99 TFV Prestige ph2 albastru electric
          Salut,

          Fonomin, produs de Minet SA Brasov, balot 40 ml, se gaseste cu 3.1 lei / mp + TVA, total 3.85 lei / mp, TVA inclus. Firma are pe stoc si depozitul este in Dristor.

          Scuze ca ma bag peste anuntul tau...dar oriunde se gaseste mai ieftin...e mai bine. Pasla este de 1000 gr / mp si este ptr insonorizari.

          Numarul de telefon ptr contact este: 0723.398.179
          e-mail: office@stickere.info

          Comment


          • s`a gasit alexyno , fata de 10 lei cat cer bisnitarii pe forumuri , e ok si la juma de pret

            Comment


            • Dap... eu am cautat ca sa-mi fac insonorizarea in masina si sincer m-am crucit ce preturi se gasesc...unii vand si cu 20 lei / mp :O... 5 lei / mp e ok, e un pret corect.

              Vopsea cauciucata ptr insonorizari pe unde gasesc...la pret bun si sa fie de calitate? As sari peste vopsele gen "Rost" sau alte marci de 2 lei...

              P.S.: Cand am vb azi cu tipul de la Minet mi-a zis ca s-au luat 2 baloti de curand....sa fie ptr LCB ?
              e-mail: office@stickere.info

              Comment


              • posibil

                vezi pe bulevardul Gloriei , sunt mai multe magazine si gasesti vopsea cauciucata . undeva la 20-25 cutie.

                Comment


                • Nu vrea nimeni o aripa noua (culoare neagra) la schimb pe una SH (culoare albastru marine)? Poate fi si putin zgariata sau o indoitura mica. Daca e fara zgarieturi/indoituri ofer diferenta. 0771.421.217

                  Comment


                  • Salutare! Pentru cei care au PH2, am de vanzare capitonaj portbagaj. 35 ron cu bradutii de prindere inclusi.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Are careva vreo gioarsa de computer de vanzare.
                      Cerinta minima sa suporte windows XP si sa fie cat mai ieftin.

                      Imi trebuie pentru o ruda din provincie pentru internet .

                      Daca aeti oferte astept pe PM

                      Comment


                      • vand 5mp de fonomin - 25 lei !

                        Eu am luat 10mp ... dar este c-am mult pt ce am eu nevoie
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • pune mana dny si burduseste masina ca nu strica

                          Comment


                          • Dany, vreau eu!
                            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                            Comment


                            • deocamdata e rezervat pt NLD, a dat pm inainte ... daca nu il va lua el, te anunt !
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • URGENT!!! Are cineva 1 Kormoran 185 65 R15 de vanzare? Ma intereseaza sa fie in stare acceptabila si vanzatorul sa fie din Bucuresti ca sa-l pot lua rapid.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google