B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SUPER OFERTA ! Kit ambreiaj LUK nou nout, pentru Logan 1.4 mpi - 250 lei. Este cumparat recent, insa nu-mi mai trebuie
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mihay 1.5 View Post
      cumpar serigrafie panou ventilatie logan ph1
      ce culoare te-ar interesa?am pe cineva la voi care se ocupa cu asa ceva si poate ori pe gri ori pe rosu panoul si acestea sunt transparente adica iti poti modifica si culoarea la ventilatie..daca esti interesat add me.faraonw
      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
      sigpic

      Comment


      • Vand bara fata dacia logan ph1 originala,pret 100 lei,detalii la nr de tel 0733 178 719 sau gasca_andrei@yahoo.com
        2013-02-04 18.58.16.jpg
        2013-02-04 18.58.35.jpg
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • Am de vanzare un actuator de origine si buton portbagaj , tija care vine de la buton catre butuc este rupta partea de sus 3-4 cm dar se poate face alta sau se poate folosi cea de la butucul fara buton ; inca nu am poza si cu butonul pt ca maine il dau jos

          pret 50 lei ambele .
          Attached Files
          my ride - still under construction

          Comment


          • are careva un bord de logan 1 (versiunea 1, 2004-2008), ma refer la ansamblul de bord (nu ceasurile), "coaja", fara ceasuri sau ornamente. strict coaja..

            Comment


            • revin. cine are un set de capace pe 15. nu ma intereseaza modelul. pretul ma intereseaza!

              chiar nu are nimeni 4 capace? imi trebuie urgent pentru maine!
              Last edited by gabitzu_boss; 14 February 2013, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Are cineva o oglinda centrala de donat ?
                my ride - still under construction

                Comment


                • Cine lucreaza la dezmembrari si ma poate ajuta cu cateva accesorii si as dorii niste preturi la urmatoarele:
                  -Contactori usi
                  -manere de viraj
                  si o plafoniera cu un bec.
                  Multumesc
                  Stickere Auto-Moto la Comanda

                  Comment


                  • vinde cineva doua cauciucuri 195 45 15 ? ma intereseaza sa fie in stare cat mai buna..
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Arcuri stock pentru fata are cineva?

                      Sent from my Nexus 7 using Forum Runner
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Alexro91 View Post
                        Cine lucreaza la dezmembrari si ma poate ajuta cu cateva accesorii si as dorii niste preturi la urmatoarele:
                        -Contactori usi
                        -manere de viraj
                        si o plafoniera cu un bec.
                        Multumesc
                        Daca cauti la bursa, gasesti topicuri care vand chiar asa ceva destul de ieftin, iar pana in Vitan daca iti faci timp sa ajungi, e posibil sa le gasesti chiar foarte ieftin..
                        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                        Comment


                        • Priceput cred ca cel mai bine imi fac un drum pana la vitan. Merci frumos o seara placuta
                          Stickere Auto-Moto la Comanda

                          Comment


                          • Doneaza cineva 2 mufe boxe originale? Dau la schimb ceva...
                            MY CLA

                            Comment


                            • Mai intreb o data : Are cineva o oglinda centrala de donat ?
                              my ride - still under construction

                              Comment


                              • Are cineva 1-2 prezoane pe acasa? Pot fi si folosite, bune sa fie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google