B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    k o sa verific . Cam la ce pret sunt alea originale? Se poate face ceva ca sa nu mai se zgarie geamul?
    Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

    Comment


    • #47
      imi doneaza si mie cineva.. o scrumiera de logan ? sau 2 ? sau le platesc? sau... ma ajuta cineva? nu am timp nici sa bat drumuri.. nici sa dau un sac de bani...

      ajutor? pt un bezmetic...
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • #48
        AM EU HARCA, HO... Iti iau duminica din targ.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #49
          @stanlei_82: eu le-am luat din targ anul trecut si am dat pe ele 45 ron si aveau bonus si pleoape......nu am avut nici o problema cu ele pana acum.....bafta
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #50
            la fel si eu le-am luat din targ cu 45 lei,cadou pleoape si nici o problema,singura problema exista la geamurile pe fata agata geamul in dreptul oglinzi si ti-l trage spre fata lasa-nd in dreptul urechii o deschizatura,eu trag geamul cu degetul si no problem
            daca doresti inainte de montare taie coltul din dreptul oglinzii ca iti astupa si din vizibiliatea oglinzii si chiar ca nu o sa ai nici o problema,succes si imi pare rau sa aud ca ti-a recidivat o problema de sanatate mai veche
            presupun ca e o problema cu urechile,sfatul meu e unul,daca vei crede ca acele paravanturi iti va reduce curentul te inseli,sunt mai mult pt design,fumatori si pt timp ploios ca sa nu iti ude fata de usa daca tii geamul deschis sau mina cand o tii pe cotiere usii sau sa iasa fumul de tigara afara
            la mine nu e nici cea mai mica diferenta intre fara paravant si cu paravant

            sanatate si succes

            statie midland 48 plus multi + antena sirius 6000 talpa magnetica










            super pret si e negociabil 570 lei



            up...up...up!!!
            Last edited by AGENTUL NYT; 8 August 2009, 09:37. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • #51
              niste etrieri de diesel nu doneaza careva, cu tot cu discuri? macar la un pret decent?
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • #52
                Donez bara fata albastru mineral, zgariata bine.
                @gby: daca mai ai protectiile aripi, adu-le la un fulger sa vedem daca se potrivesc pe masina mea. Da-mi un pm, cand ai de gand sa vii.

                Comment


                • #53
                  Le mai am.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Vreau si eu 2 faruri de logan stg + dr. cu prinderile bune si fara pleoape.

                    Cine are de vanzare si la ce pret.

                    Astept un raspuns aici sau pe PM.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #55
                      de vanzare spatiu de depozitare care vine sub consola centrala si spatiu de depozitare de langa schimbator. se fixeaza in 2 surubule , clemele sunt rupte.
                      pret: 40 ron

                      Comment


                      • #56
                        statia s-a vandut....propietarul care se bucura de statie si antena este cataFOF....sa te bucuri de ea si la cat mai multe drumetii pe drumurile tarii si nu numai FOF-ule
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by stanlei_82 View Post
                          k o sa verific . Cam la ce pret sunt alea originale? Se poate face ceva ca sa nu mai se zgarie geamul?
                          Sunt estul de scumpe ...sar de 1 mil ca pret..poti vedea diferenta la o intalnire intre paravanturile de la Dacia si cele din targ (Tomu' are originale)
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            da, tomu are originale....stiu sigur ca eu i le-am furnizat.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • #59
                              @B 53 SDP- am fost azi pe fundeni sa ma uit de o bara mcv si m-am interesat de faruri 150 ron bucata sh,bara mcv care doriti 150 lei fara grila de jos si directoarele de aer,zgariata si vai mama ei
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • #60
                                Cam scumpe la 150 oricum multumesc ma mai interesez.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google