B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    in vitan eram 150 ron noi noute. aia de la dezmembrari sunt nebuni cu preturile lor...
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #62
      hai ma nu vrea nimeni spatiu de depozitare de sun bord , consola centrala ??
      Mersi NYT-ul , sper sa ma scape de amenzi + ca am largit clubul celor cu statii

      Comment


      • #63
        Am facut rost de un far mai vreau unu pe partea dr.

        Cine ma ajuta ?
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #64
          Update: ofer cheder numai bun de pus in jurul compartimentului motor pe o nuca de schimbator de Logan primul model (2004 cel ce seamana cu al Solenzei). Disperare mare, nu mai merg cu masina, nu mai suport schimbatorul deja..... . Ajutor!
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #65
            2 boxe spate ovale ca sa acopar si eu golurile alea nasoale are cineva?Contra cost bineinteles,nu conteaza neaparat calitatea,numai sa nu se mai vada gol la luneta

            Comment


            • #66
              Originally posted by aleXpeed View Post
              Update: ofer cheder numai bun de pus in jurul compartimentului motor pe o nuca de schimbator de Logan primul model (2004 cel ce seamana cu al Solenzei). Disperare mare, nu mai merg cu masina, nu mai suport schimbatorul deja..... . Ajutor!
              As vrea eu chederul dar nu am nuca de schimbator! Daca te razgandesti....

              Comment


              • #67
                Originally posted by alin2009 View Post
                2 boxe spate ovale ca sa acopar si eu golurile alea nasoale are cineva?Contra cost bineinteles,nu conteaza neaparat calitatea,numai sa nu se mai vada gol la luneta
                Am niste Alpine ovale la cutie de anul trecut. Folosite cam un an de zile. Au capacele lor, tot. Functionale. Imi ocupa loc aiurea.
                70 de ron pt ca esti loganist.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #68
                  salutari din Oradea, as vrea si eu protectii aripi, daca mai aveti voi daca nu daca ma ajuta cineva din targ ca pana in Bucuresti ii drum lung, facem daca vreti si un schimb aeratoare negre (4buc) sau maneta stergatoare fara CB, astept raspuns , cu stima!

                  Comment


                  • #69
                    Colegii mei va rog ajutati-ma si pe mine cu un far de logan de dr.

                    Chiar nu are nimeni de vanzare ? Imi trebuie cam urgent de aia sunt agitat si postez in disperare

                    Sper sa nu ma penalizeze cineva.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by aleXpeed View Post
                      Apelez la clubul celor cu capetele standard de schimbatoare schimbate (suna cam urat). Care aveti nuca de schimbator de Logan (prima generatie ca in poza) pierduta undeva prin casa si intr-o stare cat mai buna (nu uzata vai mama ei) as dori una, o platesc daca este cazul. M-am saturat de stilul R.A.T.B. .
                      am eu nuca de la schimbator originala dar sami dai si mie ceva sa pun an locul ei

                      Originally posted by bezmeticu View Post
                      imi doneaza si mie cineva.. o scrumiera de logan ? sau 2 ? sau le platesc? sau... ma ajuta cineva? nu am timp nici sa bat drumuri.. nici sa dau un sac de bani...

                      ajutor? pt un bezmetic...
                      ati dau eu scrumiera poate asea nu se mai fumeaza an masina mea ca nu suport desi sunt fumator

                      aproapo chiar mar interesa daca exista un loc unde sa dau jentile si sa mai dau eu diferenta pentru ceva mai fumos,sau macar sa le vand ca nu le mai sufar sunt urate tata asi mai da si farurile+stopurile ca sami iau si eu ceva mai frumos ;)
                      Last edited by sima; 11 August 2009, 14:55. Reason: Automerged Doublepost
                      ca ca mine nui nimenea

                      Comment


                      • #71
                        alexpeed, iti dau eu nuca de schimbator pe cheder, vino diseara la kiss
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #72
                          @sima, nu ca vreau sa-ti dau eu lectii acum, dar "i" din "a" nu se pune la inceputul cuvantului.

                          asta ca sa nu mai zic si de semne de punctuatie si alte greseli... scrie mai atent, sa putem intelege ce vrei sa spui.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            K-ule s-a facut. Ne vedem diseara. Chederul vine la fix, e taiat super, capota se intinde perfect, se izoleaza foarte bine totul.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #74
                              vreau si eu cheder din ala... pe mine nu ma intreaba nimeni ? (

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by darksid3 View Post
                                Am niste Alpine ovale la cutie de anul trecut. Folosite cam un an de zile. Au capacele lor, tot. Functionale. Imi ocupa loc aiurea.
                                70 de ron pt ca esti loganist.
                                Ok,daca le tii pana sambata,le iau eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google