Bad Boy Look Pe PH2 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by dan.moraru View Post
    Cel mai reusit bad boy pentru Ph2 mi se pare asta.
    Total de acord .. respect si posesorul Loganului rosul ca se vede ca omul pune suflet ptr masina lui , dar e mai reusit bad-boy`ul lui kolaka .

    Comment


    • #62
      Daca iti faci bad boy look trebuie facuta o modificare si la sistemul de deschidere al capotei , nu?

      Comment


      • #63
        Originally posted by Blogo View Post
        Daca iti faci bad boy look trebuie facuta o modificare si la sistemul de deschidere al capotei , nu?
        hmmmm buna intrebare
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #64
          Asta e clar .. ca nu mai ai acces la parghia de deschidere .. dar orice are rezolvare .

          Comment


          • #65
            Romanul are talent la "a improviza" :P Modifica orice cu un ciocan si un material ))

            Comment


            • #66
              ok nimeni de aici nu are bad boy???? sau vb doar din auzite???
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • #67
                Eu am bad-boy pe MCV`u .. iar ca solutie momentan am o sarma de care trag .. dar am un prieten din Ploiesti care si-a sudat 2 table mai groase si a facut un sistem de deschidere chiar destept .

                Comment


                • #68
                  Cu putin efort se poate face o improvizatie calumea. Nu cred ca necesita prea multa inginerie. Trebuie facuta o mica prelungire care eventual sa apare undeva la nivelul grilei in dreapta semnului.

                  Apropo foarte frumoasa masina lui MihaitzaMcv. Se vede cai ai depus cv efort si finantze :P
                  Last edited by Blogo; 3 March 2012, 14:12. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                    Eu am bad-boy pe MCV`u .. iar ca solutie momentan am o sarma de care trag .. dar am un prieten din Ploiesti care si-a sudat 2 table mai groase si a facut un sistem de deschidere chiar destept .
                    frumoasa masina ai mihai ...felicitari pt modificari


                    putem sa facem o poza la modificarea facuta de prietenul tau?
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • #70
                      Maine cred ca ma intalnesc cu el si o sa-i fac o poza si o sa postez .
                      Si multumesc frumos ptr apreciere .

                      Comment


                      • #71
                        momentan imi las bestia asa stock... cu toate cand ma uit la aia rosie imi vine sa ma arunc repede in masina sa imi fac..... oricum tot respectul pentru cei care au .. eu mai am de adus o bestie la viata si dupa incep lucru la golan

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          Maine cred ca ma intalnesc cu el si o sa-i fac o poza si o sa postez .
                          Si multumesc frumos ptr apreciere .
                          multumesc mihai ca as avea nevoie.....

                          stie cineva ca sunt niste inele care se pun pe capota....oare alea nu or fii bune ????
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • #73
                            Pare buna idea cu inelele gen masini de curse. Poate fi una dintre solutii

                            Comment


                            • #74
                              blogo . solutii la ce ?

                              Comment


                              • #75
                                Solutii la modificare deschiderii capotei in urma prelungirii acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google