BAMse A Lu` Cipo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BAMse A Lu` Cipo

    Desi sint de ceva timp pe acest forum, de-abia azi m-am hotarit sa intru si eu in rindul lumii si sa arat la tot poporul "utilajul" meu: mcv 2006,motor 1.6, varianta Preferance, de culoarea lui, rosu toreador. Vreau sa spun de la inceput ca eu unul, nu am incercat sa-l tunez,ci doar sa-l personalizez,adica sa -l fac al meu,sa ma simt bine cind merg cu el. Daca ceea ce am facut eu la masina mea poate fii o sursa de inspiratie pentru vreunul din membrii actuali sau viitori ai acestui club, nu pot decit sa ma bucur; in alta ordine de idei,sint constient ca nu ma pot compara cu "greii", se stiu ei si ii stiti si voi,dar nici nu incerc, doar vreau sa arat ce idei am avut eu,bune sau rele,puse in practica mai bine sau mai rau. Acestea fiind spuse,o sa va arat Loganul meu MCV,aka BAMse. Primul lucru pe care l-am schimbat,au fost jentile; am pus jenti ca cele din poza, (Antera cred ca sint), pe 16` incaltate cu cauciucuri Pirelli P6000, de care sint multumit cum se comporta in trafic si la drum intins, am montat scaune de Laguna 2 semi-piele,urmeaza si banchetele foarte curind, cotiera de Laguna,modificata de citeva ori,pina a ajuns la forma de azi, care ma multumeste pentru moment, oglinzi electrice, suport de pahare de Nubira,pentru care am modificat consola centrala, de fo` 2 ori,va intra din nou in lucru in viitorul apropiat, si alte citeva nimicuri de care voi pomeni pe parcurs ,cind imi voi aduce aminte de ele. Momentan nu am poze chiar cu toate,dar vor urma. PS: am citit regulamentul si sint de acord cu el.

    cu scuzele de rigoare,am mai gasit niste poze cu cotiera de Laguna,ultima varianta,si suportul de pahare prima varianta
    Attached Files
    Last edited by MihaitzaMCV; 31 March 2012, 16:38.

  • #2
    Arata misto rau de tot, asteptam poze mai clare cu toate modificariile facute la ea.Multi km fara incidenta

    Comment


    • #3
      Salut!
      Ai o masina foarte frumoasa.Pune poze mai de ansamblu cu interiorul ca pare foarte fain.

      Comment


      • #4
        Miine ma voi ocupasa fac poze ca lumea,astea sint ce am avut pe telefon si prin calculator.

        Comment


        • #5
          Pune poze cu interiorul ala, e destul de interesant.

          Comment


          • #6
            Am vazut masina de cateva ori , pe la Teiul Doamnei sau cum se numeste strada.. la lukoil in benzinarie..
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #7
              Doamna Ghica,de obicei merge sotia cu ea,si pentru ca lucreaza acolo...

              Comment


              • #8
                Inca fo' 2-3 poze de cind eram putin mai tineri
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  iti plac tie asa mult aeratoarele acelea cromate?

                  Comment


                  • #10
                    Sigur ca imi plac,din punctul meu de vedere arata mult mai bine decit alea vopsite in diferite culori sau alea originale; parerea mea...

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa foc, imi place consola si cotiera, asteptam ceva poze mai clare si cat mai multe poate si un mic tutorial cu modificarile aduse ( ma refer la cotiera)
                      Megane II faza II 1.5dcI K9K

                      http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc, o sa fac tot posibilul in weekend, sa fac poze multe si clare, cit despre tutorial... gindeste-te ca este modificata fara exagerare, a 4 a oara, deci destul de dificil.

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masina,imi place ce modoficari i-ai adus,bafta in continuare.

                          Comment


                          • #14
                            Misto masina, mai ales suportu ala de pahare, e belea. Cred ca e de WV Golf.
                            Multumesc mult pentru ajutor.

                            Comment


                            • #15
                              Oricind,cu placere;suportul este de nubira2, daca ai loc ,poti sa-l pui fara probleme.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google