BAMse A Lu` Cipo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    salut, frumoasa masinutza felicitari, incet incet ma gandesc sa imi iau si eu un MCV...
    jantele imi plac, foliile si ce ai facut la interior(in limita a cat se vede in poze)
    ai cumva geamuri electrice?(intreb pt ca pe fata ai deflector de aer la geam si am auzit ca nu prea sar inchide geamurile daca ai montat asa ceva, adica forteaza macaraua, etc)
    am vazut in ultima poza(cea cu cotiera)ca butoanele de la geamuri si butonul de avarie leai pui intors la 90grade, spunemi si mie de ce, adica am vazut suportul de pahare si e misto, dar ai mai modificat ceva si nu miam dat eu seama?
    toate cele bune
    Last edited by bulgaru25; 7 April 2012, 09:29.

    Comment


    • #17
      eu ma gandeam sa caut unu de golf dar trebuie sa vad pe viu unu sa vad cat e de lat ca sa vad cit trebuie sa tai, ca nu as vrea sa mut butoanele acum.

      Comment


      • #18
        @Bulgaru25-da am geamuri electrice pe fata doar, si intr-adevar se inchideau putin mai greu,+ca se auzea si un zgomot enervant dupa ce se inchideau,drept pentru care, le-am dat jos, urmind sa iau din alea care se lipesc.Cit despre butoane,intr-una din poze se vede ca in prima varianta, aveam butoanele asezate normal, desi a trebuit sa decupez pe acolo sa fac loc suportului de pahare,care avea aproape 4cm inaltime;in ultima varianta , pentru ca am mutat butoanele pentru geamuri,am mutat si suportul,din 2 motive:1.-fiind mare consumator de cafea,era destul de periculos pentru cd player,sarea cafea pe el; al 2-lea motiv era ca accesul la butoane era dificil cind suportul era deschis,si nu in ultimul rind , mi s-a parut ca arata mai bine cu butoanele puse asa decit sa fi lasat in pozitia initiala doar 3 butoane. @Bogdan Ionut-eee, altceva nu?

        Comment


        • #19
          Dap ai dreptate in privinta butoanelor e mai misto asa.Am vazut niste suporturi de pahare de Laguna care sint pe verticala si de 1 pahar, ma gandeam poate fac rost de 2. Dar mai intai trebuie sa ma gandesc pe unde sa le injgheb in bord unu in stinga si unu in dreapta. Una peste alat ti-am zis suportu ala de pahare e BELEA m-a dat gata arata super.

          Comment


          • #20
            Am promis ca fac poze simbata trecuta,dar mai bine mai tirziu decit deloc, nu sint ele extraordinare ,dar asta e utilajul... Ca o informatie de ultima ora am reusit sa achizitionez neste caucioace noi P6000,si cu ocazia aceasta am aflat ca acest model a fost scos din fabricatie,deci cam peste doi ani ma pregatesc de un rind de mergatoare noi.Acestea fiind spuse va spun CRISTOS A-NVIAT, si cu o mica intirziere va urez Paste fericit.
            Attached Files
            Last edited by cipo; 16 April 2012, 20:28. Reason: completare

            Comment


            • #21
              intrebare, nu te deranjeaza cand tragi frana de mana? ca mi se pare ca e aproape lipita de scaunul din dreapta

              Comment


              • #22
                Aproape ai dreptate,e cam lipita, dar la urmatoarea sesiune de reglaje si finisaje, isi va lua putina distanta, ca sa nu mai fie nici o problema.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google