Barlogul Ursului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wa stau si citesc cate bunatati ratez eu....offff...dar ma bcur ca civilii se pot distra macar;urez drum bun si spor la citit ....ca eu ma ocup de ''strada 2009''

    Comment


    • Oooo bun venit Raduca pe acest topic
      Gata cu blandetea...trecem la artileria grea

      Originally posted by RaduCA View Post
      Vă salut pe toţi!
      Valeriu... eu cred că, dacă vrei să nu te faci de rîs, ar fi mai bine să "uiţi" tablele acasă.
      Stai putin ca nu am inteles...cum se joaca mai nou table?tu dai cu zarul de 2 ori si eu doar o data de spui ca ma fac de ras la table?
      Pai daca e asa voi apela la arma mea secreta...mana dreapta a lui Martin
      Oricum pana la urma nu conteaza daca o sa castig eu sau daca o sa castig eu si locul 2 se premiaza ...nu?


      dragosss succes in acea actiune Faci o manareala si daca sunam la 112 sa te trimita pe tine?

      Gata baieit sa ne vedem sanatosi la Barlog..cam intr-o ora am sters-o.
      Drum bun tuturor
      sigpic

      Comment


      • Ooooooo, domnul RaduCA 'zzzzzziua dom'ne! Asta suna a provocare dom'ne! Poate o platesc pe nevasta-mea cu vreo 2 kile de aur sa conduca ea si eu ma apuc de citit de dimineata si ajung acolo gata documentat ... Auzi la el: bland cu noi ) Da' de ping-pong nu zici nik?

        Comment


        • Lucian, Mircea, Nick... nu mai este nevoie să vă ascundeţi după deget şi să găsiţi scuze pentru întîrziere... promit să fiu blînd cu voi.


          RaduCa ,nu ai idee ce rau i-mi pare ca nu ne revedem la o partida de Rameros,cu table,ping-pong si voie buna.Drum bun,distractie maxima si buna dispozitie.

          Comment


          • Cei din Bacau am ajuns acasa intregi si fara chitante de radar
            Dati cu impresii aici despre Barlog.
            Luci, in iunie vreau sa vad combinatul ...
            Incep eu cu un demo de la Barlog ....
            Attached Files
            Last edited by nsa; 15 March 2009, 18:49.

            Comment


            • Demo -ul e inceput cu esecul "pustii"

              Comment


              • Si inca un set. Din pacate nu am imagini cu inclestarea din terenul de fotbal deoarece eram acolo in actiune si ratam de zor, dar pot sa va asigur ca a avut de toate: tacklinguri, driblinguri si alte inguri!
                Attached Files
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • Cat mult ati lecturat fratilor? pareti cam istoviti. Sau ,ca sunt eu prea indispus si-mi fuge imaginea ?

                  Comment


                  • Sincer, distractia a fost pe primul loc, apoi lectura.
                    Zambeste, maine poate fi mai rau!

                    Comment


                    • Inca un film fara rateu de pusca
                      A trebuit sa-l comprim si sa-l arhivez ca sarea de 30 MB.

                      Comment


                      • Au auns si petrecaretii din Barlog.
                        Attached Files

                        Comment


                        • cam obositi baietii,cred ca de la barlog li se trage

                          Comment


                          • Pai cum, ati plecat din Carrefour si v-ati oprit in Billa?

                            Comment


                            • Super tare de tot tot sejurul , chiar daca a fost de scurta durata, de la Barlogul Ursului.
                              S-o luam in ordine. Stefan vorba este vorba, la vara iti arat combinatul, orice ar fi.
                              Nea Raduka, n-a avut ocazia sa ne arate maiestria din zona tenisului de masa. A aratat insa alte chestii....tot legate de masa.
                              Ne-am uitat atat de mult dupa ce cel Carrefour in Iasi, ca primul lucru pe care l-am facut la revenire in Galati a fost sa ne ducem in Billa. Ca de........Carrefour nu avem. Oras sarac ce mai....
                              Inca o data m-am simtit extraordinar printre voi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google