Barlogul Ursului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cred ca ar fi mult mai bine in Bacau nu ca sunt de aici sau altceva dar totusi suntem in plina criza si hai sa fim seriosi acum multi se mai uita si in portofele inninte de a se duce undeva... asa ca dupa parerea mea la mijloc ar fi mult mai bine
    si daca ma superi nu-i asa ca e

    Comment


    • #17
      ioneluxxl e bine si cum spui si tu...cu criza asta europeana,mondiala,planetara dar promisiunea o ducem pana la capat si spun eu ca asa e bine si frumos...sa mergem la Iasi.
      Duminica dupa ce plecam de la Barlog si ajungem in Bacau facem si un popas de juma' de ora la voi sa va vedem si sa stam la o cafea fara zahar...ca presimt ca va fi nevoie
      Si ca sa fiu cat de cat in ton cu titlul subiectului pun la bataie o sticla de...
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #18
        E prea tarziu sa mai schimbam locatia, acum. Si in plus, de ce acum? De ce n-ati venit cu propunerea mai devreme?
        Cum spuneam, nu-i fair fata de cei de la Iasi.
        Noi am spus-o clar, inca de la Piatra, ca dupa Iasi o facem la Galati. In iunie. Veniti la Galati, va ganditi si daca da, va bagati la organizat. Dar dupa noi.

        Comment


        • #19
          La care baietii de la Iasi zice: ce-au bre astia? Vin la noi neinvitati? )

          Acuma nu pe bune dar nu prea mai am niciun chef sa merg la Iasi. Poate ca am gresit si noi (galatenii), dar chiar nu-i mai inteleg pe baietii (organizatorii) din Iasi. Motivul: s-au dat frate deodata la fund de numa-numa. Ori sunt descurajati de succesul organizatorilor de la Brasov, ori sunt suparati, ori nush ce dreaq da' pe mine ma cam pune pe ganduri. N-am nici cel mai mic chef sa ajung acolo si sa nu ma simt cel putin la fel de bine ca la Piatra Neamt.

          Comment


          • #20
            Originally posted by valeriuciprian View Post
            ...Si ca sa fiu cat de cat in ton cu titlul subiectului pun la bataie o sticla de...
            Bun, bun si dupa aia cine conduce?

            Comment


            • #21
              eh vino la bacau si poate o sa ne simtim mult mai bine

              Originally posted by nsa View Post
              Bun, bun si dupa aia cine conduce?
              pai na ca o dam de-o bauta la BaCau si nu mai pot pleca la Iasi asa ca...
              Last edited by ioneluxxl; 23 February 2009, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • #22
                Originally posted by nsa View Post
                Bun, bun si dupa aia cine conduce?
                Martin...cum care Martin...fiu-mio
                sigpic

                Comment


                • #23
                  las ca ii dam si lui de baut si daca nu vrea asta e )
                  si daca ma superi nu-i asa ca e

                  Comment


                  • #24
                    Nu poti sa ii dai lui de baut...ca ma leaga militia...dar lu' tas-u da
                    are 3 ani
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Martin...cum care Martin...fiu-mio
                      Pai daca se pune problema sa conduca juniorii, ii dau si eu volanul lui Cosmin. Dar e cam problema, ca daca ii dau 16v-ul da peste cap kilometrajul
                      Deja la 7 ani a terminat 3 NFS-uri

                      Comment


                      • #26
                        ei lasa..eu am terminat 5 NFS-uri ji dac vrei ma ocup eu de partea cu datu peste cap.... si am si permis te scutesc de o grija
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • #27
                          Nu va mai certati,de maine devin tatic,deci avem sofer p.s. Sa obisnuiasca de mica cu greul

                          Comment


                          • #28
                            ooo....sa-ti taraisca...
                            si daca ma superi nu-i asa ca e

                            Comment


                            • #29
                              Taraiasca sau traiasca?oricul se taraste cateva luni,dupa aceea urca la volan,oricum multumesc de urare

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by BC08VDS View Post
                                Nu va mai certati,de maine devin tatic,deci avem sofer p.s. Sa obisnuiasca de mica cu greul
                                Felicitari!
                                Duminica venim fara masini la intalnire sa inteleg?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google