Barlogul Ursului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Cory: Da, ratez prima repriza a meciului. Sunt prea bun pentru unii dintre voi si de-aia dau un avans. Si sambata, imediat ce ajung, voi recupera garantat tot ceea ce pierd vineri seara.
    @Valeriu: te rog eu, insist chiar sa nu mai cumperi/aduci nimic ... aduc eu restu'. Da? Stii doar ca te poti baza pe mine. Roaga-te doar sa nu ti se faca foame, sau sete, sau somn ...

    PS In caz ca mai intereseaza pe cineva: aduc si eu o petarda "de butuc" dar fara licenta.

    Comment


    • Pai suntem cam subtiri vineri seara.
      Ne descurcam noi pana veniti si voi.
      Maine dam noroc cu ursul

      Comment


      • Drum bun,pentru Loganisti,daca castig la loto-prono apar imediat si eu.Atentie cu petardele artizanale in biblioteca.Mircea ,te stiam mai linistit,mai cult,mai.....,mai.....,tocmai tu umblii cu pocnitori si petarde? Cory,ia linistestel un pic. Maine trag un loz sa-mi vad norocul,dar tinan-d cont ca e Vineri 13.?????? Eu vreau si sper.DISTRACTIE MAXIMA.(nu scoateti ursii din barlog) Sa mancati friptura ,nu arsura. P.S. Mircea ,sa gusti din gratar mai des.

        Comment


        • Urez si eu drum bun colegilor care pleaca de maine la drum.
          Da Nicule am sa "gust" din gratar cat de des am sa pot.

          Comment


          • eu mai prind un bulan de urs la gratar sau vin cu shaorma la pachet?

            Comment


            • Pentru mai multa siguranta ia-ti pachetel de acasa

              Comment


              • au grija bacauanii mei de mine,sunt un amarat de loganist de vreo 100 kg,deci nu mananc mult

                Comment


                • Paine ?

                  Comment


                  • paine nu mananc,imi mentin silueta,nu vreau sa ma ingras

                    Comment


                    • Originally posted by gl_mmm View Post
                      @Valeriu: te rog eu, insist chiar sa nu mai cumperi/aduci nimic ... aduc eu restu'. Da? Stii doar ca te poti baza pe mine. Roaga-te doar sa nu ti se faca foame, sau sete, sau somn ...

                      PS In caz ca mai intereseaza pe cineva: aduc si eu o petarda "de butuc" dar fara licenta.
                      Stai linistit ca deabea am lasat 200 lei la Real
                      Referitor la bubuitoare...e dinevenita

                      Originally posted by nsa View Post
                      Maine dam noroc cu ursul
                      Nu doar dam noroc ...ne vom lua si la tranta cu el

                      Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      Drum bun,pentru Loganisti,daca castig la loto-prono apar imediat si eu.
                      Merci si te asteptam...
                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      Urez si eu drum bun colegilor care pleaca de maine la drum.
                      Merci Mircea ...drum bun si voua.
                      Originally posted by BC08VDS View Post
                      eu mai prind un bulan de urs la gratar sau vin cu shaorma la pachet?
                      Mai sigur dupa cum spunea si Nicu...vin-o cu haleala de acasa
                      sigpic

                      Comment


                      • Drum bun tuturor, si cei care pleaca maine, si celor de sambata. Doamne ajuta sa nu ploua pana luni.
                        Zambeste, maine poate fi mai rau!

                        Comment


                        • Si chiar daca ploua, citim sub acoperis, ca au un foisor parca ..
                          Cei care veniti sambata, sa va grabiti ca se termina paginile daca intarziati
                          Last edited by nsa; 12 March 2009, 22:56.

                          Comment


                          • E bine si sub foisor...chiar daca efrig o sa ne incalzim...partea nasoala e sa nu dea inghetul...ca ingehata paginile.
                            Pentru cei care vin sambata le urez si eu drum bun si sa nu uite bibliotecile
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca e frig scoatem literatura grea

                              Comment


                              • Vă salut pe toţi!

                                Se pare că vom avea o vreme care ne va obliga să ne petrecem cea mai mare parte a weekend-ului în "bibliotecă" , aşa că dacă nu a uitat valeriuciprian să mă treacă pe lista celor care ajung mîine în bîrlog, atunci vă voi ajuta şi eu să treceţi peste greaua încercare a buchisitului.

                                De aceea, vin cu rugămintea ca nsa să ne ajute cu o vorbă bună la bucătar pentru o ciorbă de burtă cu tot dichisul.

                                Valeriu... eu cred că, dacă vrei să nu te faci de rîs, ar fi mai bine să "uiţi" tablele acasă.

                                Cory... cum stai cu antrenamentele la "citit"-viteză?

                                Lucian, Mircea, Nick... nu mai este nevoie să vă ascundeţi după deget şi să găsiţi scuze pentru întîrziere... promit să fiu blînd cu voi.
                                Corectaţi-mă dacă greşesc, poate aşa mai învăţ şi eu ceva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google