Bazar De Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mie mi-a lasat,nu cred sa gasim mai ieftin.

    Comment


    • vand subwoofer fusion si statie pret 400 ron
      Attached Files

      Comment


      • Craiova Forum. Cea mai mare comunitate online din Oltenia. Discutii despre orice subiect, Anunturi Gratuite, Concursuri, Stiri, Chat. Locul unde te poti intalni cu prietenii tai si unde ziua ta poate deveni mai interesanta.

        Se vinde tot de pe BUZ!!!

        Comment


        • Frate, nu mai inteleg nimic !!!

          Sunt foarte confuz !!!!!

          Stii la ce ma refer !

          Comment


          • Vand 1 bucata bucsa metalica pentru schimbator,bucsa este luata de la Matteo!pret 30 ron

            Comment


            • sal baietii caut si eu sa schimb casetofonu meu cu unu cu iesire de subufar cine are sa ma anunte si pe mine.....

              Comment


              • Vand jante Space Wheels cu buza pe 15,cu cauciucuri 195/50/R15.Latimea 7 J,ET 35 si distanta intre prezoane 4*100,merg pe Opel,Cielo,Golf,etc(merg si pe Logan,dar trebuie marita gaura de centrare).Pret 800 de lei.
                Vand toba sport Super Sprint,(este pentru Opel Calibra,dar se poate adapta si pe alte modele) pret 100 lei
                Vand cd player Sony cdx-gt 35u cu iesire de subwoofer si USB,pret 250 lei
                Vand LG Optimus Sol E730,aspect 9,5/10 si functional 10/10.Telefonul are folie pe ecran,se da cu incarcator,cablu de date,casti si o husa de silicon,pret 400 de lei.
                Preturi fixe,fara schimburi,mai multe detalii la 0723851189 (Cosmote)
                Attached Files
                sigpic
                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                Comment


                • baieti daca va ajuta ajuta cu ceva,neica are vreo 3 masini la dezmembrat ph1...aproape orice...carlig remorcare,tubulatura incalzire spate,mocheta capota motor....etc.....
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Oferta doar azi 29.11.2013 - VAND jante 4x100 - r15
                    J 7 , ET 38

                    Culoare NEGRU MAT !

                    Jantele se potrivesc pe: LOGAN, CHEVROLETE AVEO, OPEL

                    Pret JANTE + CAUCIUCURI DE VARA (BONUS) - 700 LEI !!!!

                    Daca nu se vand, se retrag de la vanzare pana in primavara !!

                    DOAR CASH (FARA SCHIMBURI) !
                    Attached Files

                    Comment


                    • S-au vandut !!

                      Comment


                      • cumpar faruri logan ph1.

                        Comment


                        • Ia-ti noi AFTHERMARKET .... 160 LEI, stii doar !!

                          Comment


                          • stiu,dar din pacate s-au scos de la comercializare,nu mai gasesti decat de origine.daca stii ceva zi-mi si mie

                            Comment


                            • Toba Stelco

                              Vand toba sport Stelco de inox cu tips de la Borla(ofer si colierul de prindere,nu trebuie decat taiata teava de la masina si sudata toba)pretul si detalii pe privat!
                              Attached Files

                              Comment


                              • Toba vanduta!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google