Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Poate ajung si eu sambata,super idee,bafta

    Comment


    • #17
      Va multumesc si eu ! Ideea a venit pe moment in solutionarea problemei cu : BA , FA , MA ...sincer nu suntem pe cam si nici la vre-un hotel de 7 stele ...dar! RESPECTUL TI-L CASTIGI vb frumos si sa te comporti ca atare ....sorry daca am gresit cu ceva .....NUMA BINE ! ne vedem la intalnire!

      Comment


      • #18
        corect domnilor asa va "vreu'

        Comment


        • #19
          se gasesc manere ptr usi (cromate) in ploiesti?la ce pret si unde?

          Comment


          • #20
            O intrebare buna .. care are raspuns sa posteze

            Comment


            • #21
              da se gasesc la magazinul mentionat mai sus dar prea scumpe 85 ron setul
              in cazul in care in buc e 40 setul
              Last edited by Distrat; 14 March 2009, 17:09. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Bai distrat .. ia si mie din bucuresti un set de 4 buc si iti dau banii pe ele la intalnire .. si o bere fara alcool

                Comment


                • #23
                  La intalnire care a vazut v-am aratat un baston telescopic din otel bronat pentru autoaparare.Cine este interesat sa spuna.Pretul este de 35 ron bucata ce include bastonul si husa ce se poata atasa la curea.Bastonul masoare 19 cm inchis si 51 cm deschis.
                  avantaje: esti mic poate fi tinut in buzunarul usi, mult mai rezistent si mai comod, si face mai multe pagube., si usor de ascuns.
                  Attached Files
                  Last edited by Distrat; 15 March 2009, 21:31.

                  Comment


                  • #24
                    Vreau si io mosule .. la urmatoarea intalnire poate poti sa mi-l aduci .

                    Comment


                    • #25
                      eu pot sa iti aduc si sambata asta..chestie sa ziceti 100% ca sa nu bag banii degeaba..

                      Comment


                      • #26
                        SAmbata nu am cum sa vin .. poate dupa ora 4 incolo .. dar daca nu ramane sigur pt sambata cealalta ..

                        Comment


                        • #27
                          manere cromate am vazut si pe 23 august si in Bucov la un magazin ...pretul nu il cunosc ...dar ma interesez ..nu este problema .

                          Comment


                          • #28
                            Pot sa pun sigla de ph2 pe ph1 ? .. e buna cand nu ai desfacator de bare .. sau bricheta ..

                            Comment


                            • #29
                              nu merge sigla de ph2 pe ph1

                              Comment


                              • #30
                                distrat.....lasa un id sa vorbim de unde iau l pretul ala...sau daca aduci tu....si pleoape la ce pret gasesc si unde? :-)

                                PS: ms GMC ptr paravanturi......
                                Last edited by helldevil; 17 March 2009, 16:46. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google