Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A mai cumparat cineva ulei de pe Tribunei 22? Are si un site de prezentare.Pretul la ulei este dubios de ieftin.

    Comment


    • #32
      Pai zi ce site sau cum se numeste firma .. ca sa ne dam seama ..

      Comment


      • #33
        ROGRI.COM - Contact us for any business inquiries

        Comment


        • #34
          ziua buna. mai stiu si eu ceva oameni in domeniul auto..piese de schimb de origine si aftermarket..aduc si setul de faruri+stop-uri clare..aftermarket..precum si comanda piese..noi, dezmembrari sau service local..electrica (montaj faruri,alarme,senzori parking,geam electric,etc)..vopsitorie..(local sau bucuresti) etc. e ceva da ti mi de stire. multam`..

          http://www.alfaromtrans.ro/index.php...ategory_id=106 site cu jante...cristi_xp recommends`!! ;)


          remapari pro- brasov! ..

          mai gasisi ceva..tot de le cristi_xp:
          Vand tavi de protectie personalizate pentru portbagaje auto (tavite portbagaj, presuri, covorase portbagaj, tava portbagaj). Produsele sunt individualizate pentru a se adapta perfect, fara decupare sau modificari in portbagajul respectivului model de masina. Nu sunt universale! Certificare TUV Rheinland ISO 9001:2000. Catalog cu peste 800 de modele de masini produse de 38 de marci de automobile. Solutia perfecta pentru protejarea portbagajului masinii dumneavoastra impotriva uzurii, murdariei, prafului, lichidelor etc. Avantaje: se ajusteaza perfect la forma si dimensiunile portbagajului; sunt produse din material plastic flexibil, rezistent, durabil, de cea mai buna calitate; nu au miros; au o margine de protectie inalta de 5,5 cm care impiedica scurgerea apei si a murdariei; impermeabile si rezistente la temperaturi inalte si joase, la uleiuri si substante chimice. Suprafata striata si centrul confectionat din material anti-alunecare impiedica deplasarea bagajelor. Sunt flexibile si usoare, ceea ce face deosebit de simpla instalarea si scoaterea din portbagaj. Foarte usor de curatat prin stergere sau spalare cu furtunul. Pentru Logan Club– 10% reducere sau transport gratuit prin curier rapid (avantaj client 24 RON) – la alegerea voastra. Preturi: pentru portbagajele mici (Fiesta, Clio, Corsa, Polo, Matiz etc) pretul este 134 ron ; pentru portbagajele medii si mari ( Logan, Golf, Focus, Passat etc) pretul este 151 ron. Din acest pret scadeti reducerile de mai sus sau aveti transportul gratuit. Bandouri laterale personalizate pe model de masina (130 ron set 4 buc) si pentru coltul barilor (105 ron set 4 buc) - la fel ca la tavite, aveti 10% reducere sau curierat rapid gratuit. Avantaje: protectia caroseriei impotriva micilor zgarieturi si lovituri din trafic sau parcare, dar si functie estetica Sunt produse din materiale de calitate superioara, cu tehnologie moderna si finisare de inalta calitate. Nu contin elemente metalice care ar putea produce coroziunea caroseriei. Un set complet (laterale si colturi) costa mult mai putin decat repararea unei zgarieturi de cativa centimetri. Montajul este foarte simplu, pe baza instructiunilor incluse in pachet. Lipirea se face cu banda dublu adeziva 3M, nu necesita gaurirea caroseriei. Se pot cumpara si pe bucata, nu doar la set, daca in urma unui „eveniment” s-a pierdut doar un element. Covorase de cauciuc personalizate pe model de masina - Catalog cu peste 330 de modele de masini produse de 25 marci de automobile. Covorasele sunt individualizate pentru a se adapta perfect, fara decupare sau modificari în respectivul model de masina. Avantaje: se potrivesc perfect la forma si dimensiunile podelei masinii; sunt produse din cauciuc de calitate excelenta, fara miros, placut la atingere, foarte bine finisat, rezistent, durabil; au o margine de protectie inalta de 1 cm care impiedica scurgerea apei si a murdariei; impermeabile si rezistente la temperaturi inalte si joase, la uleiuri si substante chimice. Suprafata striata impiedica alunecarea incaltamintei si retine murdaria si apa. Presul din fata-stanga are intarituri suplimentare in dreptul calcaielor soferului, locul cel mai expus uzurii. Majoritatea modelelor au prevazute orificiile de fixare in sistemele de prindere ale mochetei masinii. Pe spatele covoraselor sunt crampoane conice de cauciuc care impiedica alunecarea si deplasarea presurilor. Acestea mai sunt impiedicate sa se deplaseze si datorita formei lor specifice care le face sa se sprijine in profilul podelei masinii. Preturile sunt intre 115-135 ron. La covorase nu pot suporta integral curieratul, dar platesc jumatate si va raman si voua 15 ron de plata. Daca, insa, este si tavita in colet, aveti si curieratul gratuit pentru intreg coletul si inca 10 ron reducere. Alte reduceri: La 2 tavite/seturi de bandouri pe colet - inca 8 ron reducere. La 3 - 10 ron reducere ; la 4 buc - 15 ron/buc ; la 5 tavite si/sau seturi de bandouri, al 6-lea produs e gratis. Toate produsele sunt speciale pe model de masina, sunt produse in Germania si Cehia si sunt de prima echipare in mare parte din piata vest-europeana. Mircea 0256/275273 0722.259258 Mai multe detalii http://www.loganclub.ro/forum/vand_t...na-t10217.html
          Last edited by neoreal; 18 March 2009, 04:29. Reason: Automerged Doublepost
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • #35
            NPC HELL_devil .....bine asa Tavi !!! Nu te lasa!!!)

            Remapari efectueaza si un prieten la pretul de 150 ron ....asa il auzeam ...cine e interesat MARIAN_S_PETRE

            SCHIMB ACCESORII BORD VOPSITE CAMELEON cu unele stock+diferenta cat ma costat vopseaua (pentru cei care nu au A.C) consola de la casetofon + inele de la aer !

            Schimb ACCESORII BORD ....VOPSITE CAMELEON (ROZ,VERDE,ALBASTRU,GALBEN si MOV) acestea sunt tentele de culoare depinde de unghiul din care te uiti ....cu unele stock + diferenta cat ma costat vopseaua .....consola de la casetofon+inele de la aer ...specific : DOAR PTR CEI CARE NU AU (A.C)
            Last edited by PH-16-GMC; 18 March 2009, 15:59. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              Pt remapari cunosc pe cineva si daca vreti va dau nr tel .. face de toate .. schimba ceasurile de la bord .. chip tuning .. de toate ..

              Comment


              • #37
                ia zi mihaitza site ceva? de unde e tipul?

                Comment


                • #38
                  Tipul e din Pitesti , dar sambata vine in ploiesti .. si face de toate .. daca vrei iti dau nr lui .. si vb cu el . la motoare pe benzina e 150 ron sa iti dea 10 cai .. si daca vrei sa schimb inelel de la bord si ce tine de electrica .. sa deschizi portabagajul din telecomanda .. chestii d-astea !!

                  Comment


                  • #39
                    cine doreste bucatile de la bari .....are la BREBU tipul cu loganu portocaliu ..costa 100 ron bucata ....si sunt pline ..nu ca cele din comert cu plasa .. Neoane de pus sub masina 4 bucati 300 ron ...mai multe variante de culori ...Etc

                    Comment


                    • #40
                      Plasa pentru bari 30 ron pentru pus in locul unde e sigla DACIA ....vine belea asa ...cum are si sibianu si multi altii..am vaz la unu pe masina plasa de filtru de la TIR ) se vedea belea (gauri mici)
                      Last edited by PH-16-GMC; 21 March 2009, 12:32.

                      Comment


                      • #41
                        Bai distrat ce se aude de ornamentele alea cromate ? .. sau le aduci sambata la intalnore ??

                        Comment


                        • #42
                          noroace ...azi mi-am pus si eu plasa in locul siglei cu DACIA ;) Vine super bine .....o sa pun si poza spre dupa amiaza ...

                          ROG cine are idee unde pot gasi un ''V'' Cromat pentru pus la spoileru fata sub sigla ....mi-am pus plasa si se vede nasol fara V-ul ala ....unde pot gasii? sau daca are cineva sa imi dea si mie ...Multumesc
                          Last edited by PH-16-GMC; 22 March 2009, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #43
                            Si-a montat cineva alt claxon pe logan? m-ar interesa unul de vw sau audi.stie careva de unde si cum?

                            Comment


                            • #44
                              JIC ..vezi k pe 23 aug este pe partea stanga spre centru un magazin de piese import ...acolo gasesti orice piesa de masini importate .....si mai exact : au un robotel fc din tobe ...la intrarea in magazin.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Distrat View Post
                                Si-a montat cineva alt claxon pe logan? m-ar interesa unul de vw sau audi.stie careva de unde si cum?
                                De ce de VW sau Audi?

                                Am eu, schimbate pe garantie. Unele chiar merg. Se regleaza putin si gata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google