Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Eu le-am vopsit la unchimiu in garaj cu spray-ul lui...nu m-a costat nimic,am dat decat o mana si se vede ok zic eu.
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • #62
      salut
      sunt nou pe forum!..am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva.vreau sa montez un kit exterior pentru logan pe spate...unde sa ma duc?si eu sunt din ploiesti dar inca nu stiu pe unde se monteaza. stie careva?sau tre sa ajung prin bucuresti?...multumesc anticipat!
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • #63
        La ora 18 definitivez lista de programari pentru maine (vezi postul din pagina precedenta). Daca mai sunt doritori, astept telefon.
        PS : Vopsire inele aeratoare + manere usi (la vopsitor de meserie, cu Plastoprimer, vopsea 2 straturi si lac, tot in doua straturi) la pretul de 80 lei.
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • #64
          pentru kitt Exterior ...te sfatuiesc sa mergi pe 23 august ...AU ACOLO CU SIGURANTA ! ...yar de montat si vopsit o putem face si noi 2....vezi jantele cum au iesit ,,,si imi spui ..

          Comment


          • #65
            salut la toti prahovenii. am si eu un logan mcv si as vrea sa montez un kit exterior*fata-spate-laterale* si nu stiu unde sa caut.daca cineva stie ce si cum datimi si mie de stire. multam anticipat

            Comment


            • #66
              da in vitan gasesti multe modele de kitturi

              Comment


              • #67
                merci ptr. raspunsuri. cind o sa vin in tara,o sa ma duc sa vad ce gasesc.

                Comment


                • #68
                  ieri am terminat finalizarea PROIECTULUI !'' COMANDA CD PE VOLAN ''cum este la clio Deocamdata fuctioneaza : Volum + si - Urmand ca in celelalte zile sa termin toate legaturile de facut pe cd ....si poze !
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    Care vrea folie am un amic in Campina care monteaza autorizata cu 2 milioane si neautorizata cu 1 milion si ceva...daca va intereseaza call me
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • #70
                      face treaba buna amicu tau?(dreamster)

                      Comment


                      • #71
                        Pai am eu pusa pe masina de la el,te uiti,daca iti place bine,daca nu iar bine...mie mi s-a parut ieftin,folia nu e de la el,te trimite la un magazin,stiu si eu de el,este de la alfaromtrans folia...
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • #72
                          pai si daca ma trimite la un magazin sa cumpar folia,2 mil e doar mana de lucru?

                          Comment


                          • #73
                            Nu tata,folia e 1 milion si mana lui de lucru 1 mil 1 mil 200 cam asa...
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • #74
                              ok mersi,si astept niste poze sa vad cum arata daca nu poti sa ajungi sambata la intalnire...

                              Comment


                              • #75
                                Salutare baietii !!

                                Din pacate .. sau din fericire (pt unii ) .. eu nu o s mai postez nimik pe forum pt ca nu imi plac regulile astea tampite si mai am o problema cu sefia .. ca nu imi place sa dau socoteala cuiva .. in fine asta e problema mea personala .
                                In rest va urez cat mai multe intalniri si toate cele bune !!

                                P.S. : Asta e ultimul meu comment !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google