Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Mihaitza ...te-am rugat sa ma informezi si pe mine cand deschizi un thread ...PTR ANU TI SE INCHIDE ACEL TREAD ...sa iti spun ce sa scrii la numele acelui tread si in primu coment ...De azi inaintr faci cum vrei !

    Comment


    • #77
      Dreamere uite-te pe topicul masinii mele , sunt acolo poze cu folia,dar sper sa ajung la intalnire.
      1 point 6 litre 8 vsigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by PH-16-GMC View Post
        Mihaitza ...te-am rugat sa ma informezi si pe mine cand deschizi un thread ...PTR ANU TI SE INCHIDE ACEL TREAD ...sa iti spun ce sa scrii la numele acelui tread si in primu coment ...De azi inaintr faci cum vrei !
        care e treaba? n-are voie sa mai deschida omul un thread fara sa stii tu? nu inteleg? e cumva un forum privat?

        Comment


        • #79
          ABO nu te mai baga daca nu sti de la ce a plecat cearta lui cu moderatorii de i sa dat ban 2 saptamani da?

          Comment


          • #80
            eu pot sa deschid un thread fara sa te intreb?

            Comment


            • #81
              Puteti sa deschideti cate vreti voi ! Daca nu sti ce sa scri in primu post ...sa ma anuntati ! La asta m-am referit ...Poti intreba pe Mihaitza ,Sulaevu ei au deschis thread-uri si li sa inchis de moderatori ;) Si nu sunt singuri pe acest forum la care sa intamplat ....Nu este forum-ul meu sa iti spun ce sa faci ....asa ca deschide thread ca sa fie inchis de moderatori pe motive ca sunt asemanatoare ..sau nu ai postat ca sunt special ptr sectiunea din care vrei tu ....SI TOT ASA .....sa aveti motive de cearta ;)

              Comment


              • #82
                eu cred ca bine le face celor care care primesc ban din cauza asta. Pai normal ar fi sa citeasca intai regulamentul si pe urma sa posteze. Hai sa incheiem aici ca am fost destul offtopic.

                Numai bine

                P.s: @gms: sper cati-a iesit volanul ;)

                Comment


                • #83
                  mai am de lucru...;)

                  Comment


                  • #84
                    sal loome. scuze pt intruziune... care vrea niste angel -uri sa ma anunte...le dau ca 1) m-am saturat de ele 2) chiar nu mai am lovele sa le pun set de h1..aia e..care se ofera..dicutam pe mess..sau particular...au acte..factura..sunt puse si pe casco..etc..n au decat 3 luni..din care pe masina ..timp efectiv..cam aproape 2..le am pus pe cele vechi la loc. care doreste..la schimb cu un set h4 bi- pe astea stock...chit ca e folosit..sau nu. n am pretentii sa fie mama firmei sau alte cele...doar sa aiba acte si event un tuv sau un e-.....cine stie ..!.. multumesc. pentru alte detalii..stiti cum sa ma gasiti. numa` bine.
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • #85
                      Vand DVD portabil DIKOM citeste orice fel de fisier si de pe USB nu numai de pe CD....Telecomanda , iesire TV , iesire statie auto ,Iesire casti, incarcator camera , acumulatorul tine cam 6 ore

                      PRET 280 RON
                      Attached Files

                      Comment


                      • #86
                        stie cineva de unde fac rost de un "difuzor"(cred k asa i se zice) ca cel din poza?...stiu k la Dacia este dar nu se vinde singur...doar dak iei tot kitul.daca stiti pe unde gasesc si la ce pret.multumesc.
                        Attached Files
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • #87
                          gasesti in Buc este in jur de 300 ron unu ....

                          Comment


                          • #88
                            o sa luati dreacu foc de la atatea improvizatii ...beculetze....leduletze...si alte...masline...de astea)))

                            Comment


                            • #89
                              prea mult fum e prea mult fumcare aveti si voi vreo maciulie pt schimbator din aia de pe loganurile fabricate din 2007...?

                              Comment


                              • #90
                                20 de lei si e a ta !
                                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google