Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sli_waz View Post
    colantari carbon

    consola centrala 20 ron
    v cromat 15 roni
    manere 25 roni
    inele 20 roni
    plafon 100lei
    stalpi25lei
    bandouri 30 lei
    embleme 15 lei
    toate aceste colanteaza cu ele date jos nu pe masina
    astept comenzi la 0735847136
    te bagi si la un kia ceed?vrea cateva chesti prin interior aeratoare,pe la panoul central..

    app preturile sunt cu materialele tale?
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • For Sale : TV-tuner (stare foarte buna, cu accesorii, telecomanda si CD, vand sau schimb), LG KP501 Cookie argintiu, codat orange, impecabil, cutie cu toate accesoriile originale + husa, Sony Ericsson K810i Golden Ivory, culoare deosebita, stare foarte buna, necodat, cu incarcator, Nokia 6303 silver necodat, impecabil, cu toate accesoriile originale, Nokia 2730 codat Vodafone, stare buna, cutie cu toate accesoriile si Vodafone 345 text stare buna, decodat, cu incarcator. Pentru alte detalii, PM.
      Attached Files

      Comment


      • TV-tuner-ul si Nokia 6303 s-au dat. Se adauga un Nokia E63 negru, stare foarte buna, necodat, foarte putin folosit, la cutie cu toate accesoriile si un Nokia 1600 negru, stare buna, necodat, cu incarcator original.
        Attached Files

        Comment


        • nokia e63 ce pret ? :-s

          Comment


          • Salut!
            Vreau sa imi vand instalatia xenon de pe loganul meu.
            Am montat-o acum 1an si 4 luni.
            Este bi-xenon si contine si acel releu pentru a nu da eroare in bord pentru faza lunga.
            ESTE PERFECT FUNCTIONALA.
            Pret 200 lei negociabil.
            Doritorii ma pot contacta la tel. 0730 587 242.

            Comment


            • este 180 una noua..si cu garantie..deci...
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by faraonw View Post
                este 180 una noua..si cu garantie..deci...
                Adevarat! Eu am sunat de dimineata la cel de unde am cumparat-o si mi-a spus ca una identica cu tot cu releu este 340 lei.
                Am crezut ca este un pret ok 200 de lei ... dar nu este.
                Cred ca o voi da cu 100 de lei... daca vrea cineva. Sau cat da lumea pe o astfel de instalatie sh.
                0730 587 242
                Last edited by Geonny; 4 July 2012, 15:17.

                Comment


                • ce firma este?ai schimbat vrun rand de becuri?
                  Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                  Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by faraonw View Post
                    ce firma este?ai schimbat vrun rand de becuri?
                    Nu am schimbat niciun bec.
                    Firma nu o stiu. Ma duc la masina sa vad.

                    Comment


                    • Ca si chestie .. la cine ai montat instalatia de xenon ? Ca nu sunt prea multi in Ploiesti .. asta asa ca si chestie ..

                      Comment


                      • Tot ce am putut vedea (pentru ca pe jumatate este prinsa cu o chestie metalica) este site-ul si ca este fabricata in UE.
                        Am intrat pe site si acolo vad ca ei lucreaza cu EagleEye. http://www.xenongt.ro/6-kituri-xenon.

                        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                        Ca si chestie .. la cine ai montat instalatia de xenon ? Ca nu sunt prea multi in Ploiesti .. asta asa ca si chestie ..
                        Sper sa nu gresesc cu rationamentul ... cel care mi-a montat instalatia este prieten sau colaborator cu cel care le vinde. Pentru ca dupa ce mi-a montat-o mi-a trebuit releul si nu am vrut sa las masina cu acel martor de faza lunga aprins, astfel am ajuns la cel care le vinde. Am dedus asta pentru ca avea multe cutii de xenoane.
                        Last edited by Geonny; 5 July 2012, 08:36. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Te-am intrebat daca iti aduci aminte numele persoanei sau persoanelor , deoarece sunt cativa care sunt intermediari si isi pun adaos foarte mare la ele .. si eu am platit 370 pe primul kit h4 bi-xenon .. dar daca nu stiam cum sta treaba am fost multumit si am crezut ca e ceva mai de calitate .. dar era la fel ca toate ;)

                          Comment


                          • si pana la urma pretul ei final?
                            app caut si eu o oglinda (completa) de mcv manuala de pe partea pasagerului
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by neoreal View Post
                              nokia asha 302 - nou, cutie, blocat vodafone, fara incarcator (n am decat unul la 3 telefoane; e cel cu mufa subtire - se gaseste in oras destul de ieftin), updatat soft cu nokia suite, autonom 3 zile (efectuat formatul baterie si testele de rigoare), wifi, proc 1ghz/128ram, culoare gri antracit - pret magazin ~500ron - pret pt userii logan club : 350ron.
                              URGENT! rog seriozitate. multumesc anticipat. astept pm. sau telefon. numai de bine.
                              p.s.: fara schimburi. cash only!!!

                              are probleme ceva?? nu de alta dar m-am saturat sa tot arunc telefoane

                              Comment


                              • Originally posted by faraonw View Post
                                si pana la urma pretul ei final?
                                app caut si eu o oglinda (completa) de mcv manuala de pe partea pasagerului
                                Nu stiu... 90 lei final este ok?

                                Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                                Te-am intrebat daca iti aduci aminte numele persoanei sau persoanelor , deoarece sunt cativa care sunt intermediari si isi pun adaos foarte mare la ele .. si eu am platit 370 pe primul kit h4 bi-xenon .. dar daca nu stiam cum sta treaba am fost multumit si am crezut ca e ceva mai de calitate .. dar era la fel ca toate ;)
                                Sorin il cheama pe baiat.
                                Last edited by Geonny; 6 July 2012, 09:33. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google