Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-are cry`..il am de circa 2 luni aproape..si l-am trecut prin toate cele teste. asa cum am discutat.. in caz ca nu e cazul sa-ti schimbi jucaria.. si era doar de la sim.. let me know Google translate : da-mi de stire (cica in romana)..ok?..numai de bine. oferta e inca valabila!
    Last edited by MihaitzaMCV; 9 July 2012, 12:27. Reason: Nu va bateti joc de limba romana !
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • For Sale : LG KP501 Cookie argintiu, codat orange, impecabil, cutie cu toate accesoriile originale + husa (pret 149 lei) si Sony Ericsson K810i Golden Ivory, culoare deosebita, foarte rar, stare foarte buna, necodat, cu incarcator si cablu de date originale (pret 135 lei). Preturile sunt negociabile, in limita bunului-simt. Pentru alte detalii, PM.
      Attached Files

      Comment


      • are vro buba sony?de cat are camera?cat tine bateria
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • Il rog pe baiatul din Brasov, cel care a zis ca trece sa cumpere instalatia de xenon pe data de 4 august sa ma sune. Nu mai am numarul de tel.

          Comment


          • nu are nimeni o oglinda de mcv de vanzare?ma intereseaza cea de pe partea pasagerului
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • cumpar un nokia 1110 in stare buna de functionare, in reteaua orange sau poate sa fie si decodat.
              multumesc astept un raspuns.
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment






              • PETRU CEI CARE II INTERESEAZA SERVICILE NOASTRE SI PRODUSE ELECTRONICE
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • care produsele voastre mah waz-ule ?ca nu inteleg
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • vezi pe site
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • cine are si vinde/doneaza V-ul acela cromat de la bara fata de la grila de acolo ? astept raspusuri,multumesc anticipat
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • cine are un buton de geamuri electrice cu impuls? imi trebuie doar unul singur,nu e ptr mine,e tot ptr un coleg loganist care are la geamul din stanga buton cu impuls,iar la geamul din dreapta nu are,va rog un raspuns urgent ! multumesc anticipat !
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment


                        • poftim : http://www.okazii . ro/caroserie/portiere/buton-impuls-geam-electric-logan-duster-sandero-a115830489

                          Comment


                          • Vand! Telefon LG GM360, incarcator + cablu de date cu USB, casti, camera 5 megapixeli, MP(se pot vedea si videoclipuri), 60 mb memorie interna, card microsd de 4 GB (inclus). inca mai am cutia de la el, telefonul merge de 9/10..arata de 9/10...nu prezinta zgarieturi pe suprafata ecranului,are o mica lovitura in coltul stanga jos al telefonului.probleme n-am avut cu el... este cumparat din decembrie 2011 din germania...pretul ramane la 150 lei. rog seriozitate...cadou husa pentru el si un stylus pen..

                            Se mai adauga:
                            - un set de manere exterioare stock PH1 la 40 lei;
                            - un set de manere interioare stock PH1 (vopsite gri) la 40 lei.

                            Pentru cei interesati ma puteti contacta pe tel: 0720226810.
                            Attached Files
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • Vand Amplificator auto Sansound 2 Canale,putere 80 W,stare de functionare perfecta,potentiometre de Nivel,bass si treble,low si high input,comutator on/off
                              Pret 50 LEI!
                              DSC00033.jpg
                              DSC00034.jpg
                              DSC00036.jpg
                              DSC00035.jpg
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google