Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bazar Pitesti

    Cred ca e bine sa ne deschidem un mic bazar ,tancioc,taraba unde sa punem ce avem vanzare , inchiriat , schimbat sau de donat de prin masina , garaj sau de unde vreti voi
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

  • #2
    O prelungire bara fata neagra nevopsita,si o prelungire bara spate rosu passion.pret 50lei aman2.sunt din mioveni dar nah..poate so lipi cineva de la voi de ele
    AG 16 Y M A

    Comment


    • #3
      aline nu e facut numai pentru pitesti exclusiv - dar se posta ba pe la intalniri saptamanale ba la discutii generale asa le avem pe toate aici
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • #4
        sper sa gasim lucruri interesante pe la voi, dar ce as vrea sa achizitionez in urmatoarea perioada ar fi un set de bandouri ptr mcv si un set de manere exterioare ,(clapacioacele) de pe usi dar vopsite sau de culoare rosu passion,eventual dau la schimb ,neaparat sa fie de origine .s-au indicatii unde pot fi gasite si pretul ,multumesc.
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #5
          ahaaa..topicul asta e marfa cate nu se gasesc pe la pitesteni si pe la cei din mioveni prin debarale ptr Logan..uhuu e de interes...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #6
            Clapacioace in culoarea caroseriei (de origine din cate stiu) incerca intai la Augustin din Mioveni(nu stiu ce culori mai are)...de la el am achizitionat si eu...

            Comment


            • #7
              Salut.Momentan mai am doa cite un set: alb,albastru mineral si 2 seturi argintii(sunt pe stoc si le las la 90 lei set).Mai pot aduce doar din septembrie,asta la comanda si pretul lor va fi de 100lei+transport.Mai pot aduce si bandouri(negre,nevopsite-mcv si berlina).
              aeratoare la 60 lei/set(sunt pe stoc,am 10 seturi).
              Numai bine.
              Ps:mersi Viorel pt. reclama.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #8
                ok ,deci,Augustin,ma poti nota cu un set de clapacioace rosu passion ,si daca sunt si bandouri (neaparat rosu passion)as fi deosebit de incantat ,multumesc...
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • #9
                  vand faruri stoc si triple +faguri de bara normala(cei de jos)
                  app alin din mioveni vreau sa vad si eu alea suna-ma 0766456898
                  Last edited by gaurainvena1; 16 August 2009, 01:28.
                  sigpic
                  Ma chinui la ceva mai performant

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by blackufo View Post
                    ok ,deci,Augustin,ma poti nota cu un set de clapacioace rosu passion ,si daca sunt si bandouri (neaparat rosu passion)as fi deosebit de incantat ,multumesc...
                    Salut.
                    Te-am trecut pe lista cu manerele,bandouri cum am mai spus,doar negre(nevopsite).
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #11
                      atunci ramane doar manerele ,poate in viitor apar si restul,apropo carcasele oglinzilor exterioare se gasesc separat,?binen-teles,tot rosii ,doar carcasele .
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #12
                        Pentru Pitesti:
                        -stiker parasolar(cu inscriptie 'pitesti" pe 'L' de la logan)
                        -stegulet cu LCPitesti(cu suport de prindere geam)
                        ...amandoua 10 lei.

                        Comment


                        • #13
                          Are careva de vanzare vreo janta de tabla? la ce pret? Multumesc! Buna ideea asta cu Taraba Pitesteana:P
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Deci:
                            Pentru Pitesti:
                            -stiker parasolar(cu inscriptie 'pitesti" pe 'L' de la logan)
                            -stegulet cu LCPitesti(cu suport de prindere geam)
                            ...amandoua 10 lei.
                            Si un set de clapacioace(manere plastic negru portiere exterioare) pentru cine are cu adevarat nevoie(s-au rupt sau...altceva).Pret o cola pe maner sau toate patru un bidon de 2L

                            Comment


                            • #15
                              ...pfff,nimeni nu vrea stikerul si steguletul?...uitati de pret,era simbolic...oricum daca am timp trec pe la stadion sa le predau sambata...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google