Bazar Pt Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    as fi interesat de o bara spate ptr logan 2! as vrea una vopsita deja in gri comete daca se poate...daca nu...
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #17
      Salut, sper ca ma poate ajuta cineva cu ceva informatii despre jantele de pe ph2, de exemplu cum se numesc si pe ce Renaulturi au mai fost puse din fabrica.
      Merci frumos!
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #18
        vand faruri de ph2 in perfecta stare 350 ron perechea
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • #19
          @ b 96 nld - se numesc jante alium ( exact cum scrie si pe ele ) ...iar ca model nu stiu sigur...seamana cu cele de pe megane 2 dar sunt pe 15" si au striatiile in exterior

          Comment


          • #20
            Intr-adevar foarte sic jantele - are cineva de vanzare? chiar pica bine astfel de jante, sau modele similare cu capacel de astupare al suruburilor - stiti la ce ma refer

            Comment


            • #21
              Gasesti pe la bursa noi noute, cu aceeasi bani care ii dai pe ele iti iei ceva de neam la diferenta de 200-300 lei diferenta.
              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Loganu View Post
                @ b 96 nld - se numesc jante alium ( exact cum scrie si pe ele ) ...iar ca model nu stiu sigur...seamana cu cele de pe megane 2 dar sunt pe 15" si au striatiile in exterior
                Merci pentru informatii, eu am vazut jantele astea pe un Clio Hatchback cu facelift ( penultimul model ), numai ca avea capacul care ascunde prezoanele cu logoul Renault. Daca are cineva de vanzare as fi recunoscator sa ma anuntati si pe mine.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Sal mai fratilor. Caut si eu de ceva timp bara stabilizatoare ca sa o montez pe Ph2 are careva

                  Comment


                  • #24
                    Bara stabilizatoare gasesti la un pret acceptabil la dezmembrari, cauta cel mai apropriat de tine, de noua nu se merita sa o iei ca te usuca.
                    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                    Comment


                    • #25
                      Salut. As dori sa cumpar si eu citiva metri de pisla pentru insonorizare, cine ma poate ajuta

                      Comment


                      • #26
                        Vand volan de Laureat Ph2 fara airbag si capac, folosit doar pt. o luna (pana a fost inlocuit cu unul de Prestige). Pret 100 RON.

                        Comment


                        • #27
                          bara stabilizatoare(bieleta antiroliu) e 140 lei la nestea iar cele doua bucsi 80 lei (40 lei buc). Mi se pare acceptabil!

                          Comment


                          • #28
                            aparatori de noroi pentru ph2 are cineva? a-ti cumparat careva?
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Wotan View Post
                              Vand volan de Laureat Ph2 fara airbag si capac, folosit doar pt. o luna (pana a fost inlocuit cu unul de Prestige). Pret 100 RON.
                              vreau eu volanu
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • #30
                                unde gasesc pleoape pentru ph2 sau poate are careva dintre voi?
                                sigpic
                                Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google