Bazar Pt Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by FlorianYFL View Post
    aparatori de noroi pentru ph2 are cineva? a-ti cumparat careva?
    am eu unele de MCV, nu stiu sigur daca se potrivesc...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • #32
      FlorianYFL fiind aproape de Bucuresti eu mi-am luat din Vitan . Am dat 75ron pe aparatorile de noroi fata+spate . Sunt din cauciuc , foarte flexibile . Mai ales iarna , cand dadeam gheata de la pasaje si de la aparatori fara frica . Cele de origine , iarna sunt casante (fiind din plastic ) . Stiu pe cineva care le-a facut tandari asta iarna , si a mai facut si aroganta sa dea 300ron pe ele .

      Comment


      • #33
        merci mult de info, in zilele ce urmeaza sper sa achizitionez
        Nu-i bai...

        Comment


        • #34
          stiti de unde as putea achizitiona pleoape pt ph2? preferabil iasi-botosani! multumesc

          Comment


          • #35
            incearca sa iti faci tu din autocolant , eu zic ca arata destul de bine si ii dai si forma care o doresti , am eu un model pus pe faruri poate te inspira...bafta
            sigpic
            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

            Comment


            • #36
              incerca la piese auto ca sigur gasesti, la noi in brasov sunt cu 15 lei
              sigpic

              Comment


              • #37
                @FlorianYFL:aparatorile de noroi sunt acelaeasi ca la phi1 m-iam montat eu

                Comment


                • #38
                  capace roti ph2 as gasi pe la cineva?
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by reptila View Post
                    incearca sa iti faci tu din autocolant , eu zic ca arata destul de bine si ii dai si forma care o doresti , am eu un model pus pe faruri poate te inspira...bafta
                    Lumina farurilor nu trece prin folie? Chiar daca este ea mata...nu e 100%. Multumesc pentru parere...ma gandesc oricum si la foliat!

                    Originally posted by florinc_99 View Post
                    incerca la piese auto ca sigur gasesti, la noi in brasov sunt cu 15 lei
                    Poti sa-mi zici la ce firna de piese auto? Sa caut eventual sa vad daca este si in Iasi. Eventual poate ma ajuta cineva din Iasi cu niste informatii in legatura cu magazinele de piese auto.
                    Last edited by ses_tom; 10 November 2010, 12:17. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ses_tom View Post
                      Lumina farurilor nu trece prin folie? Chiar daca este ea mata...nu e 100%. Multumesc pentru parere...ma gandesc oricum si la foliat!



                      Poti sa-mi zici la ce firna de piese auto? Sa caut eventual sa vad daca este si in Iasi. Eventual poate ma ajuta cineva din Iasi cu niste informatii in legatura cu magazinele de piese auto.
                      In Iasi ai putea sa incerci la Bras sau in bazar.

                      Comment


                      • #41
                        iti garantez 100% ca lumina nu trece prin folie - este autocolant oracal negru mat-
                        sigpic
                        Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Wotan View Post
                          Vand volan de Laureat Ph2 fara airbag si capac, folosit doar pt. o luna (pana a fost inlocuit cu unul de Prestige). Pret 100 RON.
                          Volanul PH2, fara airbag si capac, e acum la 90 RON. Accept si la schimb contra diverse. De exemplu set statii PMR SH, statie CB SH.

                          P.S. In cazul unui volan uzat, airbagul si capacul vechiului volan se pot transfera fara probleme pe volanul meu aproape nou, fara urme de uzura.

                          Comment


                          • #43
                            folie de pus pe triple unde gasesc si cum se chiama mai precis::care stie?? multumesc anticipat

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Wotan View Post
                              Vand volan de Laureat Ph2 fara airbag si capac, folosit doar pt. o luna (pana a fost inlocuit cu unul de Prestige). Pret 100 RON.
                              mai ai capacul de la volan ph2 ?

                              Comment


                              • #45
                                cine vrea un set de faruri ph2 pentru lupe?
                                sunt vreo 4 faruri si desfacute si intregi.
                                200 ron
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google