Bazarul Muresenilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am o oferta buna buna: manopera schimbat distributie cu factura si garantie la 190 lei pt Logan si auto grupul VAG.

    Comment


    • buna oferta luci...mai am 4000km si trebuie si eu sa o schimb.
      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

      Comment


      • Originally posted by lucicu26 View Post
        Am o oferta buna buna: manopera schimbat distributie cu factura si garantie la 190 lei pt Logan si auto grupul VAG.
        Si cu curelele necesare plus capacul de la pompa de apa pana la ce pret ajungi?Cu aproximatie, bineinteles!

        Comment


        • nu stiu despre ce curele mai spui, cred ca vorbesti despre cureau de accesorii, adica de transmisie care nu e mare lucru. odata cu ea se schimba si rola intinzatoare. tot asa la pret bun si piese si manopera. si bineinteles factura si garantie. va asiguri preturi f bune pt orice lucrare, doar pt membrii Logan Club. Sarbatori fericite la toata lumea si multa sanatate.

          Comment


          • mare domn mare caracter luci asta :d
            multumim mult.
            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

            Comment


            • Originally posted by yarak16 View Post
              Vand Logitech Z5500, sistem audio 5.1 de 505 W RMS, certificare THX, cu intrari digitale (coaxial si optic) si analogice, telecomanda, folosit, in stare exceptionala (proba acasa Tirgu Mures, daca se doreste). Sistemul nu mai are cutie. Pretul este 750 lei - oferta valabila pana la Paste.
              se retrage de la vanzare

              Comment


              • vand diverse...

                rezerva noua kormoran an 2007 0km-300 cu janta,/alternator-50lei,/electromotor-200lei,/casetofon vw-45lei./cablu ambreaj 5lei,/buji diesel noi 25leibuc,/buji bosch noi 10 leibuc,/filtru benzina 15lei,/+ce se mai vede prin poze acept si unele schimburi...
                Attached Files

                Comment


                • Rămâne valabil anunţul cu vânzarea radio-cd (mp 3) marca CLARION DB179 RMP cu faţa detaşabilă şi iluminare pe albastru. Este în stare impecabilă (folosit foarte puţin). Preţ: 200 lei fix (fără schimburi).
                  Informaţii pe mail.

                  Comment


                  • Originally posted by lucicu26 View Post
                    Am o oferta buna buna: manopera schimbat distributie cu factura si garantie la 190 lei pt Logan si auto grupul VAG.
                    Valabiiiiillllllll

                    Comment


                    • rezerva,electromotoru,casetofonul,doua buji diesel sau vandut... au mai ramas doua buji care au fost folosite foarte putin...functionabile pret 15 lei bucata + ce se mai vede prin poze...:d

                      Comment


                      • Un casetofon stock de pe Logan (preferance 2006) , Blaupunkt cred ca e, e in stare foarte buna, a fost folosit 1 an si ceva si in rest a stat intr-un dulap... 30 ron
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • vand cd playere JVC 90 ron si Daewoo 70 ron , stare perfecta de functionare

                          capota dacia Solenza, posibil necesita revopsita, culoare perla
                          Last edited by goguspan; 1 June 2012, 16:04. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • schimb sau vand clarion db568 rusb, la schimb numai cu alpine, daca are cineva si vrea.....

                            Comment


                            • adi la ce pret se ridica o placa cu leduri pt plafoniera?
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • cat sa zic vreo 30 depinde cate leduri cam asa, am una cu 8 facuta 4 cu 4 vede bine daca vrei ti o dau la 20

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google