Bc-48-mar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bc-48-mar

    1.4 MPI , Preference......
    Attached Files

  • #2
    Frumoasa masina...aceeasi culoare ca a lu` tata...sa o stapanesti sanatos in continuare si fara evenimente neplacute.
    Vrei sa ii modifici ceva in viitor...sau doar sa o intreti?

    Comment


    • #3
      Multumesc ! Da vreau sa mai modific , acum trebuie sa imi vina inelele pt aeratoare, i-am pus CD-player LG, boxe pe spate, as mai vrea sa activez computerul, luminile la bord...

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos!
        Imi place culoarea si ai putea sa-i vopsesti si calandrul in culoarea caroseriei.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Vorbind de evenimente am gasit-o putin atinsa in parcare,nu e tare dar e pe linia de la aripa din spate si se vede nasol dar asta e , ghinion

          Comment


          • #6
            Culoarea e frumoasa,nu ai probleme cu praful. Masina arata bine,pare intretinuta, de cand o ai, cati km are? Dar nu inteleg, cum vrei sa-ti activezi computerul?
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • #7
              Sa imi activez consumul si celelalte ca preference nu are. acum am 18 mii , e din 2005 , o am de 1 luna, a fost cumparata de la o femeie , matusa unde cunostinte care nu a folosit`o
              , a stat mai mult in garaj la mine la servici. am dat pe ea 18000 lei.saraca femeie era f bolnava si a muri acum cateva zile. din motivul asta nu a fost folosita masina

              Comment


              • #8
                Sa o stapanesti sanatos ...asteptam modificarile
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Ai luat-o foarte bine la 18000 km cu banii aia...sa ai noroc de ea. Si eu am preference dar nu stiam ca poti activa CB-ul. Sti cam cat costa?
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • #10
                    Vreo 150 ron costa.


                    @vip_rally: Tu o sa ai si consum instantaneu daca iti pui CB pe masina.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by dani p View Post
                      Ai luat-o foarte bine la 18000 km cu banii aia...sa ai noroc de ea. Si eu am preference dar nu stiam ca poti activa CB-ul. Sti cam cat costa?
                      am luat-o la 14500km , pana la aproape 18000 cat am acum am facut eu
                      kitul de activare stiu pe cineva care il vinde cu 70 de lei in iasi

                      Comment


                      • #12
                        Mici modificari, aeratoare gri si cotiera .
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          + stergatoare AERO

                          Comment


                          • #14
                            As vrea sa te intreb si io cat ai dat p cotiera si daca e cea de la Dacia cu care vin echipate Logan Easy sau e din magazin? Se monteaza greu ? E rabatabila? Are spatiu de depozitare in ea?
                            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by 66CYP View Post
                              As vrea sa te intreb si io cat ai dat p cotiera si daca e cea de la Dacia cu care vin echipate Logan Easy sau e din magazin? Se monteaza greu ? E rabatabila? Are spatiu de depozitare in ea?
                              e 70 de lei,nu e cea originala se monteza usor,da e rabatabila si are si spatiu de depozitare

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google