Becuri Far

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut Uita-te pls la theo2002 si eventual trimite-l pe el in vacanta ca el a inceputsa vorbesca prostii !
    si inca ceva eu am cedat! I-am dat dreptate ,ar trebui sa ma lauzi ca nu ma cert pe post nu? (pls citeste postul de la inceput si dupa aceea fa acuzatii)
    mersi PS:sper sa citesti threahul de la inceput.

    nu mai da "quote" la ultimul post. de cate ori sa ma rog de tine?

    Originally posted by florynelu View Post
    Sa inteleg ca nu este nici o afacere sa iei blue vision ?
    Parerea mea este ca merita sa iei ,eu sunt multumit de ele,dar am citit pe ambalaj ca au durata de viata mai scazuta! Sa stii ca lumineaza mai bine decat stock dar...Nu te astepta la minuni.Scuze pentru postat consecutiv ...Dar ce sa fac daca nu mai scrie nimeni intre timp.

    sa folosesti butonul "edit", aia sa faci...
    Last edited by Seba; 17 June 2008, 15:14.

    Comment


    • #32
      Merita sa-ti iei blue vision.Sa-ti spun cum e treaba cred ca in curand o sa fac niste poze seara ca sa vada lumea bine diferenta pentru ca eu proiectoarele le am pe cele stock si cand le dau drumu in botul masinii se vede galben in rest alb.Deci becurile sunt foarte bune,acopera o suprafata mult mai mare si arata si bine.Eu zic ca merita dar daca ai bani mai multi am auzit ca au scos niste becuri mai tari uita-te pe site la aspad.Ro si vezi acolo.
      @kelemen Deci eu m-am dus (seara/noaptea) la vreo 20 m in fata masinii iar becurile in far sunt albe iar in oglinda albastre albastre.Oricum sunt beton ...Numai bine
      sigpic

      Comment


      • #33
        Cine stie ...Poate nu m-am dus eu destul de departe Mersi dar nu o sa bag bani in becuri decat cand mi se vor arde astea ,ca sunt multumit de ele.
        Daca vorbeai despre Xtreame power le stiu(astea am vrut sa le cumpar dar..nu le aveau atunci si oricum...am inteles ca alea se ard si mai repede
        Last edited by kelemen; 17 June 2008, 09:39.

        Comment


        • #34
          Am X-treme power philips(sunt scumpe dar merita,parerea mea) si sunt f. multumit de ele,bat mult mai bine decat cele stock,mai clar,cele albastre mi se par egale cu 0.
          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

          Comment


          • #35
            Si au tot lumina galbuie sau e alba?
            Last edited by Seba; 18 June 2008, 16:30.

            Comment


            • #36
              Au lumina spre alb mai mult ,oricum se vad f bine sunt obsedat de faruri noaptea
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • #37
                Am zis ca asta am vrut sa cumpar dar nu am gasit.Cand se vor arde astea x-treme am sa cumpar fi sigur.

                Comment


                • #38
                  Eu le-am luat de pe net,cam scumpe vreo 100 lei parca erau acum am vazut la un magazin cu vreo 70 parca.
                  KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                  Comment


                  • #39
                    Salut! Becurile alea X-treme power philips ce H au? H1,H7....Sau cat???
                    I HAVE A !sigpic
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • #40
                      H 4 faruri si H 11 proiectoare,sa ma corecteze cineva daca gresesc.
                      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                      Comment


                      • #41
                        Eu am luat bluevision cu 75 lei si mi-au dat si doua pozitii albastre(care lumineaza alb)
                        Da farul e h4

                        Comment


                        • #42
                          Azi mi-am montat si eu cu ajutorul lui Thejock3r ( ii multumesc mult de tot ) philips blue vision pe far , dar nu am reusit sa montam si pozitiile deoarece nu am putut trece peste niste cable . Intr-adevar pozitiile se vad alb si se vad foarte frumos . Farurile nu am avut unde sa le testez inca , dar cu prima ocazie o voi face . Sper sa nu fiu dezamagit .

                          Comment


                          • #43
                            Ptr pozitii trebuie unu cu mana subtire,si eu m-am chinuit mult,dar e simplu,nici nu trebuie sa vezi,prinzi si rasucesti si a iesit.La pus la loc eu m-am chinuit mai mult pana am nimerit gaura

                            Comment


                            • #44
                              Te inteleg si te cred pe cuvant , dar la mine pe partea stanga nu a mers in nici un fel .
                              o sa astept sa ma duc in service sau poate in weekend ca trebe sa incercam sa vedem daca reusim sa-l bagam cu bara data jos.

                              Comment


                              • #45
                                hai in brasov ca ti-l pun eu in 5 minute

                                Nu da bara jos, roaga un copil sa bage mana acolo, e simplu! doar roteste de mufa si gata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google