becuri pentru dacia logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Se vede mai bine si pe faza scurta nu numai pe faza lunga, imprastie mai bine lumina in parti si mult mai departe in fata, se pot compara cu niste xenoane la cat de bine lumineaza...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      inseamna ca merita investiti niste banutzi pentru becuri de calitate.merci

      Comment


      • #18
        Originally posted by lupu86
        inseamna ca merita investiti niste banutzi pentru becuri de calitate.merci
        de unde vrei sa le comanzi ca as vrea si eu?

        Comment


        • #19
          de pe http://aspad-shop.ro/details/BECFARH...r2buc-7268.htm
          Last edited by lupu86; 21 August 2007, 12:37.

          Comment


          • #20
            Eu ziceam de Vision Plus in postul #16, nu de X-Treme Power, pe astea nu le-am vazut "live" cum lumineaza.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              tot pe siteul ala gaseti si vision plus da scrie numa +50 % luminozitate fata de +80% la x treme power. deci mai bine mergem pe xtreme

              Comment


              • #22
                Ok, doar credeam ca nu ai inteles la ce ma refer.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #23
                  salutare

                  nu mai functioneaza becul de mers inapoi si nu e ars.ce defectiune mai poate avea?

                  Comment


                  • #24
                    E un contact imperfect sau mufa din tripla putin iesita. Scoate mufa si bag-o la loc si vezi daca merge.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      am montat h4 x treme power.e o diferenta mare daca am si proiectoarele aprinse se vede super bine.pe auto accesorii le gasiti cam cu 750.000 setul

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by viki666
                        am montat h4 x treme power.e o diferenta mare daca am si proiectoarele aprinse se vede super bine.pe auto accesorii le gasiti cam cu 750.000 setul
                        super. cand poti si ai chef sa faci niste poze noaptea unde de preferabil sa fie bezna si sa faci 2 poze una faza scurta si cealalta cu lunga cas curios cum ii concentrata lumina si eu vreau sa-mi cumpar x treme power. P.S fara proiectoare

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by viki666
                          am montat h4 x treme power.e o diferenta mare daca am si proiectoarele aprinse se vede super bine.pe auto accesorii le gasiti cam cu 750.000 setul
                          nai apucat sa fac niste poze?

                          Comment


                          • #28
                            in legatura cu becul de mers inapoi,cred ca e tarziu acum,am avut si eu problema asta ,era din cauza sondei de mers inapoi.am schimbat-o la service.norocul meu a fost ca masina era in garantie altfel ma costa 300ron+manopera,asta pentru viitor
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #29
                              stie cineva daca becurile din metro sau carrefour sunt bune de ceva?multumesc.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by D-FENS
                                stie cineva daca becurile din metro sau carrefour sunt bune de ceva?multumesc.
                                daca vrei becuri bune cauta in magazine Philips H4 X treme Power(lumineaza mai bine decat becurile de fabrica si e o lumina mai alba).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google