Becuri Proiectoare Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    mai bine xenon decat sa dai bani aiurea pe becuri colorate...si asa sunt scumpe
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      unde gasesti hellman h11 alb-albastre la 60 de lei? eu azi mi-am luat becuri de far cu plasma la 40 ro setul dar h11 n-am gasit nicaieri
      http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

      Comment


      • #18
        Originally posted by SUPERCAR
        Beleaua...vrei sa iti iei amenda ca ai becuri cu lumina albastruie stai in banca ta si mai bine mai strange ceva acolo si ea niste becuri HID Xenon in proiectoare...gasesti cu 150 euro
        scumpul meu cosmin ... becurile HID Xenon ce ai vazut u pe net sunt becuri pt instalatie de xenon.

        cine e interesat de becuri intrati aici: http://www.xenonauto.ro/produse_si_preturi.html

        HB4 sunt cele care merg pe proiector de logan . vedetzi voi pe site preturile
        1.6 MPI CRAZY DRIVER

        Comment


        • #19
          Originally posted by Hellman
          cine e interesat de becuri intrati aici: http://www.xenonauto.ro/produse_si_preturi.html
          Alea sunt becuri?) 60 ron setul, cica mai sunt si cu Xenon, astia deja exagereaza.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #20
            Originally posted by andrei
            Alea sunt becuri?) 60 ron setul, cica mai sunt si cu Xenon, astia deja exagereaza.
            hai sa iti explic mai babeste daca nu ai inteles ce scria pe site

            becurile gp xenon sunt cele care imita xenonul , becuri cu lumina alb - albastruie ... dk vrei becuri xenon te uitzi putin mai jos unde vezi preturile pt xenon si tot asa ...
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • #21
              salut,

              Originally posted by Beleaua
              ia turnatimi un magazin din constanta sa`mi iau si eu becoaice de proiectoare albastruie ma ... )) vreau sa ma privatizez

              hai salut,
              sunt din constanta si e prima data cand postez pe aici ca acum mi-am luat si eu un logan kiss din ala si ma uitam pe net aiurea...
              vezi k e pe strada poporului ( toti constantenii o stiu ) unde gasesti mii si mii de beculete de toate culorile si toate marimile.
              sau mai poti sa te duci si la reprezentanta la casa de cultura.
              bafta.. )

              Comment


              • #22
                Hessus te asteptam la intalniri da click pe semnatura mea

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Se schimba greu becurile din spoiler? De ce scrie ca tre sa mergi in service daca tre' sa schimbi un bec?

                  Comment


                  • #24
                    salutare, vroiam sa va zic ca se schimba destul de usor becurile de la proiectoare...daca iti iei tot H11, nu o sa ai nicio problema; nu e nevoie de niciun drum la service ca sa zic asa, eu mi am montat atat proiectoarele, decupat bara (evident), instalat xenon-ul din proiectoare, la care m-a ajutat un prieten, ideea e doar de timp, de ce iti doresti... si de vreme buna, daca se lucreaza sub cerul liber;)

                    Comment


                    • #25
                      @fascu_ady : uite k depinde cat de ushor e sa schimbi becurile din proiectoare , de ex la me trebuie sa dau bara jos pt a putea ajunga la proiector, la loganurile mai vechi ai cum sa ajungi fara sa dai bara jos.

                      cat te'a costat xenonul din proiectoare ?
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • #26
                        al meu este preferance, 2005, ....ca sa ajung la becuri, la proiectoare, atat in partea stanga cat si in dreapta exista cate "un capac" de plastic prins in 3 suruburi, se desfac alea, se dau la o parte...si poti umbla linistit la proiectoare, becuri, trebuie doar trebuie sa te bagi un pic pe sub ea; eu am dat bara jos cand am montat instalatia de xenon DOAR pt a prinde mai bine balastrele; xenoanele pt proiectoare m-a costat la vremea respectiva in jur de 560 RON.

                        Comment


                        • #27
                          eu am ambition di oct 2006 si nu mai exista acele capacele
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • #28
                            hell man....am si eu o rugaminte la u....sunt rdd(constanta)....zi si mie unde este magazinul cu becuri ala care ai lasat u linku acolo....pls ca sunt interesat....daca vrei vb si pe mes ca pe la intalniri nu vi....
                            JUST ME.....30-rdd......

                            Comment


                            • #29
                              mersi am sa fac o vizita pe acolo sa vad ce becuri puternice gasesc .. da pana la urma ... cred ca imi iau xenoane si gata
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment


                              • #30
                                magazinul este virtual .. nu exista in constanta. si la intalniri in ultimull timp nu prea am putut sa vin din cauza la munca...
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google