Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am votat masina lui Mateo din simplu fapt ca imi place cel mai mult.Succes tuturor participantilor!!!
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • #32
      si votul meu merge tot catre dsign...
      de ce? pt ca imi place stilul pe care l-a ales, imi place cum se aude si cel mai mult imi place interiorul care imbina foarte frumos utilul cu frumosul....
      DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
      sigpic

      Comment


      • #33
        Votul meu merge la Dsign , cu toate ca si PFL imi place foarte mult si la fel si masina lui Matheo .. dar am un singur vot la dispozitie ..

        Comment


        • #34
          Votat matheo...Bafta tuturor
          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Am cel mai mare respect pentru toti participantii. Le-as acorda fiecaruia cate un vot daca as avea la dispozitie...pentru ca fiecare merita. Sunt sigur ca toti au muncit si au investit multi bani in aceste masini superbe.
            Din pacate...am numai un vot la dispozitie....iar acesta merge catre Dsign.
            Am urmarit toata evolutia aceste masini. Este cea care mi-a trezit cel mai mare interes pentru banalul Logan. Motivul? S-a demonstrat ce se poate face din acesta. Apreciez daruirea si pasiunea colegului nostru si il felicit pe aceasta cale pentru ceea ce a realizat dintr-o simpla masina...pe care majoritatea o subestimeaza. Felicitari Dsign!
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #36
              Cum a zis si dan mai sus, votez cu matheo deoarece este masina care ne reprezinta forumul cel mai bine.Desi a fost o alegerea grea intre matheo si dan, din punctul meu de vedere e cea mai ,,not low enough" masina de pe forum.
              sigpicMy ride

              Comment


              • #37
                Votat Dsign, datorita felului in care s-a muncit la masina.Nimic nu este lasat la intamplare si asta-mi place, s-a axat si pe detalii foarte mult, in senul ca nu are nimic pe masina, doar ca sa fie acolo, sa ocupe spatiu. Toate sunt gandite si calculate.

                Toate masinile sunt frumoase, a lui Matheo e frumoasa in felul ei, a lui Florin la fel, precum si a lui Fast and Furious, dar votul a mers la Dsign.
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • #38
                  Am votat low, deoarece am vazut masina live si imi place foarte mult !

                  Comment


                  • #39
                    votat 48CUP. este o masina care se poate inscrie la toate categoriile campionatelor si mai rau le poate castiga pe toate. o masina extraordinara din toate punctele de vedere. sa nu te opresti niciodata Dani

                    Comment


                    • #40
                      low-ul lui matheo, pantelimonar de multe stele !
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #41
                        votat matheo . am urmarit evolutia si a iesit ceva cu gust.felicitari . bafta si celorlalti participanti.numai bine!
                        http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                        Comment


                        • #42
                          Il votez pe Florin (DNF)... o masina echipata asa cum trebuie si foarte ingrijita ! Felicitari !

                          Comment


                          • #43
                            Votul meu sa duce catre Dsign pentru ca l-am admirat de cand a inceput tiganelile la masina si a depus si munca pe masura .
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Votat matheo. Motivul, pur si simplu, imi place.
                              sigpic
                              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                              Comment


                              • #45
                                votat mateo cu brabusu lui ca e custom facut cu proprile idei mai aes stopurile cares faine
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google