Best Logan Club Car ( cititi primul post - se da BAN .NU VOTATI cei fara 150 posturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Votat a lu' bitza pentru ca dupa ani de stat prin garaje a iesit exact ce ii place okiului
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Uppppppppp, poftiti la vot.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Votul meu a plecat spre vyp75. Imi place cum la modificat, e pe gustul meu, pacat ca vrea sa il vanda.

        Nu stiu daca trebuia sa ma bag si eu pe aici. Nu mai detin un logan, am avut in trecut si nu ma dezamagit la nici un capitol.
        sigpic

        Comment


        • Am votat FastFurios deoarece mi-a placut de cum si-a tunat motorul si imbunatatirile aduse partii de mecanica(fine,amortizoare,evacuare)

          Comment


          • votat matheo pentru ca totul e custom ideii inovative a fost si de curse inainte o masina deosebita
            masina lui dsign este lucrata impecabil deasemenea tot respectul pentru munca depusa unul din cele mai complexe proiecte de pe forumul nostru
            sigpic
            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

            Comment


            • votat dsign. Masina este in stilul meu, cat mai stock la exterior si cat mai tiganita in interior

              Comment


              • Votat Dani! Modificarile aduse masinii au avut ca scop utilitatea (90% dintre ele), si astfel sunt mai greu de sesizat la prima vedere. Majoritatea dintre ele dau si un aspect "agresiv" masinii.
                Last edited by andrushk_mib; 19 September 2011, 21:29.
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • Uppppp, poftiti la vot.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Votat Radu. Nu stiu de ce, dar imi da acea pasiune care duce catre perfectiunea detaliului!
                    Bravo Radu!!!!!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Tin sa mentionez ca initial nu am vrut sa votez, tocmai pentru ca apreciez ambele masini in egala masura, din motive diferite ce-i drept: una pentru utilitate si una pentru aspect exterior original!

                      Pana la urma l-am votat pe mattheo asa de dragul competitiei! Din punctul meu de vedere, e un motiv destul de bun
                      sigpic
                      ^Logan turbat (WIP)^

                      Comment


                      • Chiar daca in momentul votarii mele era egalitate am ales tot pe matheo66c pentru originalitate . Dupa parerea mea e si foarte fotogenica !

                        Comment


                        • Votat dsign,imi place cum a modificat si cum arata masina!

                          Comment


                          • Ultimele zile in care mai puteti sa va votati masina favorita,poftiti la vot !!!
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • votat bitza_bik pentru faptul ca a fost printre primele dacii logan modificate si arata foarte bine in starea actuala
                              sigpic

                              Comment


                              • Cat suspans aici, zici ca e etapa de munte in Turul Frantei....sunt tare curios care va fi masina castigatoare!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google