Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am inteles ca emag-ul o sa aiba reducere de 90% la ceasuri
    "light up the darkness" Bob Marley

    Comment


    • #32
      Originally posted by vitriol View Post
      iar acum, cu cateva ore inainte de "blec fraidei"
      Fraidei-ul e pe 29 saptamana aviatoare.De maine e doar un "teaser" varianta mioritica "se fura startul" cum spune romanul
      Last edited by karlos12; 21 November 2013, 14:29.

      Comment


      • #33
        Pisica neagra fie cu voi!

        A inceput deja stai linistit http://clickshop.ro/chilipiruri/
        Last edited by john Q; 21 November 2013, 14:46. Reason: Automerged Doublepost
        "light up the darkness" Bob Marley

        Comment


        • #34
          PC Garage site picat.In loc de pisica neagra apare un ninja negru."Voi reveni imediat".Cand isi va reveni stocurile vor fi 0.
          Si quickmobile e picat.Se pare ca au aceleasi probleme ca anul trecut.Intr-adevar Black Fraierei.
          Emag se deschide dimineata.
          Last edited by karlos12; 22 November 2013, 01:30.

          Comment


          • #35
            Cred ca problema e de la tine.
            A fost online de pe la 00:10.
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • #36
              E online dar cand apas adauga in cos, apare potaia de ninja cu "voi reveni imediat". La absolut toate obiectele.

              Comment


              • #37
                Domo e cazut. Flanco e picat.

                Acum, sa-mi zica si mie cineva, ce pret are LG Nexus 4 la eMag!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #38
                  Domo e departe ,Altex pana la 8.30 la mine era ala micu de respira greu ,Emag merge bine .Am reusit sa cumpar un mixer lu' nevastamea.mai vedem ....
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #39
                    Dezamagire Emag
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • #40
                      La emag ora de deschidere era secreta.Pe pagina neagra era scris "Deschidem dimineata".Ora lipsa.Dupa ce am cautat asiduu pe google am aflat ca deschideau la ora 6.Ma trezesc la ora 6 si 20 ,emag inchis.Mai caut pe net pana imi vine acru si dau de blogul lui Buhnici in care aflu ca emag se deschide la ora 7.Intru ,deci la ora 6:55, emag online.Dau sa caut celebra tableta la 99 ron pentru fica-mea.STOC EPUIZAT.Ulterior am aflat ca s-a deschis la 6:54.Intr-un minut s-a vandut tot stocul.Si ce vroia de fapt Emag cu secretizarea orei de deschidere?Sa stam ocupati cu butonul de refresh toata noaptea?

                      Comment


                      • #41
                        Toaaaaaaaate stocurile de la toaaaaaaate magazinele din toaaaaata tara, fac 50 de milioane de euro. Fix pix, jumatate din cat a platit Real pe Bale.
                        Aici se includ si produsele scumpe, care nu se vor vinde. Produsele acceptabile la pret, cu reduceri mari cat sa reprezinte, 25%?

                        Eu cand aud de megareduceri de 50-90%, ma gandesc care director de marketing ar vinde sunt costul de achizitie niste produse. Care ar fi spilu', sa raportezi vanzari mari in ziua aia, cand tinta ta e profitul retailerului, altfel zbori din functie? Mizezi pe volum de vanzari intr-o tara saraca sau pe marja comerciala mare? Mai degraba a 2-a varianta.

                        Eu sunt lamurit deja, ca poti cumpara produse substantial reduse la pret, in perioade de reduceri, altele decat vinerea lui peste prajit.

                        Ca exemplu: Carrefour reduce periodic cu 20-25% anumite marci de electrocasnice.

                        Comment


                        • #42
                          Anul asta se pe ca m-am înșelat, personal am prins niște reduceri substanțiale la anumite produse, m-am bbăgat pe o sursa, un kit tastatura wireless la 80 de lei de la Microsoftde la pc garage , SSD v300 la 250 de lei de la eMAG, pomana curata și un nexus tableta la 6 mil. Mi se par super preturi.
                          Plus de asta am văzut și placi video la preturi bune.

                          Ford a avut o reducere de 5000 de euro la noul focus 1.0 ecoboost

                          John, ne spui și noua dc a fost Dezamagire? Gaseste-mi TV-ul LG HD 81 cm led la 800 de RON și îl mănânc.
                          Gaseste-mi SSD de 120 de GB de la Kingston v300 la 250 și îl mănânc și p-ala.
                          Dacă nu ai găsit ce trebuia nu înseamnă că e dezamagire...
                          Anul asta chiar au fost ok unele reduceri
                          Last edited by bGy; 22 November 2013, 11:17.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            sunt preturi bune.nu toata lumea cauta tv hd sau mai stiu eu ce minune tehnica.am fost dimineata la Domo si lumea se inghesuia la o tableta de 7 inchi la 150 lei.eu cautam un mixer ca ala vechi a murit.l-am gasit la emag.depinde ce cauti.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • #44
                              LG HD 81 cm led la 800
                              Care e codul TV-ului? Nu cred ca e FullHD, probabil doar HD Ready.

                              Comment


                              • #45
                                In postul anterior am scris ca este HD, nu FullHD, chiar si HD nu il gasesti nicaieri la 800 RON

                                LG 32LN540B este TV-ul Mr K

                                Spune-mi ca nu e pret bun ca ma dau cu capul de pamant
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google