Black Friday

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Apple inseamna ca nu ai voia sa faci nimic daca nu este "Apple approved", nu este compatibil cu "aproape nimic", nu stie card memorie, nu stie sim normal, nu stie accesorii normale. Am lucrat in IT peste 5 ani de zile, si m-am lovit direct de problemele produselor "mar. Nu se conecteaza la orice wireless pe diverse motive de cacao. Daca totusi se conecteaza, viteza e de cacao. Orice tableta la 300+ lei vedea perfect wireless, un ipad3 nu a reusit pana n-am facut accespoint-ul "la liber". Orice telefon chior putea sa citeasca mp3 de pe card microsd, aifonul canci. Deci sa ma lasi cu lumea Apple. E un fel de Lexus. Calitate "peste medie", pret "de lux". Pe vremea cand abia aparea display-ul retina, erau deja tablete noname cu display HD. trebuia doar cautat! Sa nu mai vorbesc incompatibilitatea crasa cu orice alt device multimedia "non-apple". De pe ipad3 nu am reusit sa pun un film pe un tv, altfel decat prin 2 adaptoare, la o rezultie finala de 480p. Un harb de archos 101 a redat 1280*800 fara nici o jena, avnd port mini-hdmi integrat! Adaptorul necesar lui ipad se gasea doar in state, la "doar " 99$.

    Comment


    • Nu conteaza asta, conteaza ca e scump si nu il are un sarac ca mine de exemplu. Intelegi unde bat ?

      Bineinteles ma refer la produsul lor de TOP aka 5s
      sigpic

      Comment


      • 5s, adica 4 cu alt desen pe exterior. Cea mai mare a posesorilor de 5s este ca seamana prea tare cu 5, si nu va sti prostimea ce telefon este . Stie careva vreun site cu reduceri la piese auto de BF?

        Comment


        • Cand nu ajungi la struguri...e clar ca sunt acri !
          Keep walking...

          Comment


          • Originally posted by razvanamza View Post
            Apple-produse infecte ambalate frumos. Orice produs echivalent de la orice alt producator - mult mai ieftin. Cat despre Carrefour, intr-adevar, astia cumpara cateva tiruri odata, de aici si reducerea mult mai mare. Emag cumpara cateva zeci/sute cel mult.
            Ai fost in depozitul emag?

            Comment


            • cadnva, demult. crede-ma, e mic pe langa altele. emag merge mult pe discount direct: are reducerepermanenta la despec (sa spunem), deci nu are de ce sa faca stoc de un anume model de placa de baza etc.

              Comment


              • OK. Sper ca vorbim de acelasi depozit, cel din Chiajna (langa A1), care mi se pare urias.

                Comment


                • Euroins & Black Friday

                  Comment


                  • suuuper , o sa avem si mai multe masini pe strazi care circula cu asigurare la euroins ca a fost oferta de blackfriday
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • decat euroins mai bine mergi fara
                      ​​​​​​

                      Comment


                      • Originally posted by razvanamza View Post
                        5s, adica 4 cu alt desen pe exterior. Cea mai mare a posesorilor de 5s este ca seamana prea tare cu 5, si nu va sti prostimea ce telefon este . Stie careva vreun site cu reduceri la piese auto de BF?
                        Tot prostimea isi cumpara aiphoane, si imita comportamentul celor ce au nevoie de telefoane pt ceea ce ofera, nu pt ceea ce crede vecinul.
                        Pt ce crede vecinul exista Vertu si alte telefoane cu diamante, nu iphone!

                        Emag nu e orice magazin on-line. Te-am invitat sa faci putin research legat de el. Ziceai ca ai lucrat in IT 5 ani. La ce? La predat produse? Impachetat? La ce pana mea ai lucrat ca esti pe langa subiect grosolan.

                        Comment


                        • Ai report. Nu-i treaba ta ce-am lucrat eu, si unde. Mai ales nu-i treaba ta, ca moderator, sa jignesti userii! Si Emag nu-i nici pe departe printre cei mai mari. Statisticile sunt de vanzari, dar depozitul in sine nu-i musai sa fie al lui Emag. Veti vedea ca daca rezervati un anume produs aflat in stoc la toti, brusc apare "limitat" pe toate site-urile online. Oare de ce?
                          Despre iphone5s era o gluma. Deh, posesorii de gunoaie de-astea nu prea inghit glumele de acest tip.

                          Comment


                          • Ce ziceai de Iphone 5Same ?
                            Introducing the new iPhone 5C and iPhone 5S. Our level of deception has never been matched. V SO MUCH STUFF BELOW VGuestsJ-Fred - https://www.youtube.com/mrj...

                            Enjoy!
                            sigpic

                            Comment


                            • @razvanamza...te faci de ras asa cum te-ai facut si cu anvelopele mult laudate! efectiv esti in aratura!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • evident, au aparut laudatorii. Aici vorbeam de black friday, nu de iphone.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google