Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gropile din asfalt

    Comment


    • Originally posted by Alex_MIU View Post
      Oricand,totusi ceva nu imi convine mie... .
      Ca n-am soft?
      Nu-i bai...

      Comment


      • Nu are treaba cu gropile ,e ceva legat de motor,o sa incerc alta bobina si alte fise cu bujiile vechi sa vad cum merge.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • Albastrica a ajuns cu bine la Bruxelles.Dupa un drum de 2300km pot sa spun ca suspensia este foarte confortabila fata de cea fixa.Consumul per total a fost 6.8L/100km la viteze de 100-110km/h pe tara si 130-140km/h pe autostrazi.
          Attached Files
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Super, ai scos un consum bun
            app cat este benzina acolo?
            Megane II faza II 1.5dcI K9K

            http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

            Comment


            • E bine si asa, ai avut consumul asta din cauza rotilor mici iar la 100 pe bord tu aveai mult mai putin...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Originally posted by iguana View Post
                Super, ai scos un consum bun
                app cat este benzina acolo?
                Pai nu m-au antrenat aia la Scania degeaba ...sunt sofer si pot merge si la consum atunci cand vreau sau este nevoie.Ca pret la benzina...1,44 pe Austria,1,60 Germania si 1,69 Belgia.Astea sunt preturile la peco de pe autostrazi,daca iesi in autohof sau pe national gasesti cu 10c mai ieftin.

                Originally posted by FloNZN View Post
                E bine si asa, ai avut consumul asta din cauza rotilor mici iar la 100 pe bord tu aveai mult mai putin...
                La viteze pana in 100km\h am cam 10km eroare la viteze mai mari am cam 15km.

                Pun si restul de poze .
                Attached Files
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • te' naiba, combinatia asta de culori chiar arata frumos rau!!!
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • pff..maestre imi place maxim masinuta ta..imi place stilul..iar jantele alea sunt de exceptie!!mult spor iti doresc si drumuri bune!!!
                    salutare
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • Originally posted by matheo66c View Post
                      te' naiba, combinatia asta de culori chiar arata frumos rau!!!

                      normal bre ca arata. Omu a avut sanje -n instalatie si si-a facut ! altii...viseaza la culori OEM :P

                      @MIU - poarta masina mai jos - e pacat de ea! si poate ii bagi dist de 20 spate si 10 fata...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Ma al dreaq esti cu galbenu ala.acu am vazut .mare talent.sper ca nu le-ai facut asa ca ti-am zis eu))sau ca asa s-a votat)))drumuri bune
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Multumesc de urari tuturor.Pe spate nu pun distantiere inca pentru ca voi umbla la sistemul de franare si e posibil ca butucul sa iasa o idee mai in afara.Azi am avut parte de vreme frumoasa,timp liber si chef de ceva bibileala asa ca am facut putina curatenie in compartimentul motor si am pus inapoi bujiile NGK.Motorul merge mai rotund si mai silentios
                          Attached Files
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • cum de nu ai invelit tu balaurii pana acum...?

                            Comment


                            • N-am avut banda,cand am avut banda nu am avut chef si nici timp iar acum sunt din nou la faza in care nu am banda pentru ca prima am dat-o unui prieten.Sper ca in august cand vin acasa sa am rabdarea si cheful necesar ca sa ii imbrac.Nu vreau sa mai tai iar esapamentul ca sa ii dau jos, iti dai seama cum imi pierde pofta numai cand ma gandesc ca tre sa fac aceasta operatiune cu ei pusi pe masina .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • cand poti sa imi pui si mie o poza cu masina asa din lateral stanga sau dreapta. sa vad cum e cu KW

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google