Bobbyred Cu Red-ul Lui ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bobby o intrebare cu ce sunt prinse lupele in interiorul farului ? si inca ceva. o poza cu inelul aprins doar atat se poate ?
    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • skyboy

      lupele au un filet cu niste garnituri de plastic si cu o piulita....


      cristi_ timidu

      ai dereptate dar pana acum nu am avut probleme si nici restu care au pus pana acum ,nu au avut
      ce pot s ati spun ca am fost oprit de nea garcea doar sa le vada ca,i au placut....

      vallio

      bat chiar super bine ( tocmai de asta am si pus pozele .....vorbesc de la sine )
      Last edited by bobbyred; 5 February 2010, 19:02.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Arata foarte tare ....astept si eu pe PM un pret cat au fost cu totul ...daca se poate....pe la intalniri cand mai apari sa le vedem live?
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • diseara vin george, daca esti acolo le vezi live
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Super vizibilatate cu kitu asta! Bv si sa ai bafta sa nu se arda !
            sigpic

            Comment


            • mersi mult baietii..si spor la treaba pentru tunarit
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • si s-a facut lumina bobby !!!!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • asa e chiar s a facut lumina la propriu...

                  te astept si pe tine cu lumina..
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • cateva intrebari am la tine bobby.

                    am vazut ca ai fete de usi de ph2. cat te-au costat si sunt grele de montat?
                    luminile de la manere le-ai montat tu sau unde le-ai facut si cat te-au costat.
                    cand postezi poze cu angels-urile aprinse. doar cerculetul mai intereseaza :P
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • Originally posted by sKyb0y View Post
                      cateva intrebari am la tine bobby.

                      am vazut ca ai fete de usi de ph2. cat te-au costat si sunt grele de montat?
                      luminile de la manere le-ai montat tu sau unde le-ai facut si cat te-au costat.
                      cand postezi poze cu angels-urile aprinse. doar cerculetul mai intereseaza :P
                      1. fete de usa au fost 650 ron de la pitesti ( bogdan dvl mioveni )\
                      2. luminile din clapete sut puse de mine cu ajutorul lui dani (design ,ceva sfaturi ),oricum ai ceva de munca trebuie trase fire in usi ( deci demontare fetelor de usi )
                      3. cu angel eyes nu am reusit s fac pozele clar sunt prea puternice si nu se vad bine in poza daca vrei maine trec pe kiss pe seara si le poti vedea live
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Originally posted by bobbyred View Post
                        1. fete de usa au fost 650 ron de la pitesti ( bogdan dvl mioveni )\
                        2. luminile din clapete sut puse de mine cu ajutorul lui dani (design ,ceva sfaturi ),oricum ai ceva de munca trebuie trase fire in usi ( deci demontare fetelor de usi )
                        3. cu angel eyes nu am reusit s fac pozele clar sunt prea puternice si nu se vad bine in poza daca vrei maine trec pe kiss pe seara si le poti vedea live


                        sa inteleg ca inelul nu se aprinde separat ceva gen pozitie?
                        From Miami 2 Ibiza
                        Voucher
                        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                        Comment


                        • ai uitat sa pui si statia si ceasurile, bun, este super! cotiera daca o imbraci in negru ar fi faina si firele alea sa le mai ascunzi, mai ales in portbagaj, sa dispara culoarea albastra si sa fie in ton, rosu si negru, in rest e ok!
                          lipsa text

                          Comment


                          • cat au fost lupele cu montaj
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Originally posted by sKyb0y View Post
                              sa inteleg ca inelul nu se aprinde separat ceva gen pozitie?
                              se aprind separat dar au o lumina foarte puternica in jur de 3w pe angel si nu am reusit sa le fac poza clara


                              bleizer

                              merside sfaturi am notat,oricum acum am alte prioritatii gen spaltor de faruri in maxim 2 sapt.este gata

                              sli_waz

                              lupele cu tot cu montaj 1200 ron
                              Last edited by bobbyred; 14 February 2010, 19:38.
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • nu te supara dar de ce asa scump ?

                                ele sunt 119 euro pe site
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google