Boicot Benzinarie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    unde unde unde ca nu am gasit articolul.
    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

    Comment


    • #32
      Articolul a aparut in editia online astazi luni 10.01.2010



      Numai bine
      Butea Aurel Laurentiu
      fara linkuri externe in semnatura
      BR - 21 - CNB

      Comment


      • #33
        E de bine. Daca ar fi dupa mine, mi-as face plinul si apoi as scoate bicicleta de la naftalina pentru putina miscare. Si asta nu pentru 3 zile ci pentru 5-6 luni... Masina as mai scoate-o doar la nevoie.

        De jumatate de ora, pe Realitatea, se tot vorbeste de protestul la benzinarii. Cel putin exista un ecou.
        Last edited by san; 11 January 2011, 12:22. Reason: Automerged Doublepost
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • #34
          Breaking news!!!
          Am fost sunat de organizatorul protestelor din Bucuresti astazi si m-a rugat sa mai adunam o data brailenii la protest! (de data asta si cu televiziune)
          Tot cu marunteii, hartia in geam si rabdarea!
          Poate o sa fim mai multi (cum am fost ieri seara, macar jumatate).

          Deci, vineri, 14.01.2011, ora 17.00 tot in parcarea primariei (vreti si coordonate GPS? ))
          1. iamagi (vin cu masina mea de data asta)
          2.

          haideti ca data trecuta am aratat ca in braila cel mai unit club este logan club. hai sa mai aratam o data !!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Breaking news!!!
            Am fost sunat de organizatorul protestelor din Bucuresti astazi si m-a rugat sa mai adunam o data brailenii la protest! (de data asta si cu televiziune)
            Tot cu marunteii, hartia in geam si rabdarea!
            Poate o sa fim mai multi (cum am fost ieri seara, macar jumatate).

            Deci, vineri, 14.01.2011, ora 17.00 tot in parcarea primariei (vreti si coordonate GPS? ))
            1. iamagi (vin cu masina mea de data asta)
            2. mcm022006

            haideti ca data trecuta am aratat ca in braila cel mai unit club este logan club. hai sa mai aratam o data !!!

            Comment


            • #36
              Breaking news!!!
              Am fost sunat de organizatorul protestelor din Bucuresti astazi si m-a rugat sa mai adunam o data brailenii la protest! (de data asta si cu televiziune)
              Tot cu marunteii, hartia in geam si rabdarea!
              Poate o sa fim mai multi (cum am fost ieri seara, macar jumatate).

              Deci, vineri, 14.01.2011, ora 17.00 tot in parcarea primariei (vreti si coordonate GPS? ))
              1. iamagi (vin cu masina mea de data asta)
              2. mcm022006
              3. McDan 50/50 ...poate direct in centru GRD. Mare...

              haideti ca data trecuta am aratat ca in braila cel mai unit club este logan club. hai sa mai aratam o data !!!

              Comment


              • #37
                nu stiu unde vom merge de data asta.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Reversul medaliei:



                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • #39
                    Cum am mai zis, ca pe vremea lui nea' Nicu. Nu i-a convenit ceva lui Base, s-a aranjat sa se dea amenda pe nedrept sa potoleasca lumea.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      eu spun pas acestei intalniri nu vreau sa fac buzunarul mare la altii
                      ca la noi la braila totu-i posibil
                      se ea astea de tine degeaba
                      Last edited by Cristi_LCD; 14 January 2011, 15:17.

                      Comment


                      • #41
                        Aveti grija sa nu incalcati vreo lege si n-au ce sa va faca! Fiti politicosi, nu claxonati, nu perturbati linistea si ordinea publica. Sigur veti fi vanati, asa ca fiti destepti si nu le dati motiv sa va amendeze.

                        Sambata ne-am "lipit" si noi (LC Galati) de protestatarii galateni! La 9:30, in parcare la McDonald - aici ne adunam. Poate intereseaza pe cineva!

                        Succes in ce v-ati propus si sa auzim de bine!

                        PS Mare pacat ca nu suntem in stare sa ne unim fortele noi BR-GL! Asta-i soarta romanului ...

                        Comment


                        • #42
                          Vai Mircea Noi nu stiam de asa ceva .

                          Noi nu stiam ca data trecuta in parcarea primariei intai a venit jandarmeria si apoi noi )
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ca sa nu ne mai stie nimeni e bine sa nu mai scriem pt aceste intalniri pe forum. Totul trebuie aranjat pe tel daca e. In toata aceasta perioada toate forumurile sunt vazute si de alti intrusi. O astfel de actiune trebuie facuta putin mai discret. Cu mass media o pot rezolva eu daca e. Intalnirile nu se mai scriu pe forum. Pt boicot schimbati locul de intalnire. Si din cate am vazut eu nu suntem uniti. Pacat. In Braila sunt multi care nu au auzit inca de LC Braila.
                            Last edited by stef79; 13 January 2011, 20:49.

                            Comment


                            • #44
                              Nu sunt de acord tine!
                              ...
                              La noi s-a anulat protestul! La voi se mai tine? Ca ma bate-un gand ...

                              Comment


                              • #45
                                Da, se tine!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google