Boicot Impotriva Scumpirii Combustibililor ! E Timpul Sa Luam Atitudine !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sincer sa fiu nu credeam ca o sa ai atata sustinere .. si sa vina atata lume .. dar vad ca totusi lumea e interesata sa protesteze intr-un fel .. si de acum incolo o sa ai toata sustinerea mea ..

    Comment


    • #17
      loganisti data viitoare sa ne prezentam cu tot toate masinile din club
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #18
        Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        Sincer sa fiu nu credeam ca o sa ai atata sustinere .. si sa vina atata lume .. dar vad ca totusi lumea e interesata sa protesteze intr-un fel .. si de acum incolo o sa ai toata sustinerea mea ..
        Aproape jumate din cei prezenti ieri sunt prieteni de ai mei..cunostinte etc, restu sunt de pe 4 tuning si logan club.ro

        Comment


        • #19
          Boicot Impotriva Scumpirii Combustibililor ! E Timpul Sa Luam Atitudine !

          Cred ca e cazul sa facem mai multa tevatura in legatura cu scumpirile astea nejustificate .. avem dreptul la opinie si avem obligatia morala sa protestam intr-un mod civilizat si subtil .. poate-poate cineva o sa ne auda ..
          E timpul sa luam atitudine !

          Aici vom posta datele in legatura cu fiecare intalnire pe care o vom avea pt a boicota scumpirea carburantilor ..

          Comment


          • #20
            Poti sa muti si discutiile de pe celelalte threaduri aici....ca sa vada lumea si ce s-a intamplat acum cateva zile. O sa pun si niste poze si niste linkuri de youtube ca sa se intelegeaca ce si cum!!!
            http://www.youtube.com/watch?v=T0Ssiz-9Fd8 coloana de masini pe drum
            (doar o parte din ei)

            http://www.youtube.com/watch?v=7k9WX...eature=related momentul strangerii noastre la petrom vest, apoi decizia de a bloca benzinaria de la hipodrom si traseul urmat de masini ia apoi momente de la benznaria boicotata.
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Cine e interesat de un mod de a protesta impotriva scumpirii carburantilor e asteptat vineri 7.01.2011 la ora 16.00 la benzinaria Petrom de pe Soseaua Vestului .. sper sa fim solidari si sa ne strangem in numar cat mai mare !

              Comment


              • #22
                Fk si ew prezenta da putin mai tz!! Scola asta ....yak!!!
                TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                Comment


                • #23
                  prezent...care se mai baga? ii platesc eu alimentarea la petrom in valoare de maxim 1ron.... daca stati de 3 ori la rand......v-ati scos....

                  Comment


                  • #24
                    Nu uitati ! Maine la ora 16.00 la petromul de pe sos vestului ne intalnim si de acolo plecam sa "alimentam" ..
                    Mi-am pregatit 50 ron de cate 50 de bani
                    Last edited by MihaitzaMCV; 6 January 2011, 19:58.

                    Comment


                    • #25
                      wu bag de 2 lei 2lei o sa incerc sa ajung

                      care il iau la stanga
                      Last edited by sli_waz; 6 January 2011, 21:15. Reason: Automerged Doublepost
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • #26
                        bai fratilor ... ce-mi place la voi ... nu aveti caracatite tastaturiste care bage ace pe la spatele vostru si comenteaza abureli impotriva voastra, a celor care vreti sa miscati ceva. eu m-am lamurit cu oamenii din brasov. daca iese ceva maine bine, daca nu, iar bine. oricum alta data nu mai merg. va urez voua succes ca sunteti mai uniti!
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          Nu uitati ! Maine la ora 16.00 la petromul de pe sos vestului ne intalnim si de acolo plecam sa "alimentam" ..
                          Mi-am pregatit 50 ron de cate 50 de bani
                          ceva mai devreme nu se poate? ca trebuie sa ma duc la scoala ca am teza la rom.../ eu am fost la banca si am schimbat 20ron de cate 10bani o sa-i rupem in gura cu atata fier.

                          Comment


                          • #28
                            daca ar fi mai cald ar ploua si fereasca domnul de fulgere in benzinarie datorat metalului.......

                            Originally posted by B 83 RMJ View Post
                            bai fratilor ... ce-mi place la voi ... nu aveti caracatite tastaturiste care bage ace pe la spatele vostru si comenteaza abureli impotriva voastra, a celor care vreti sa miscati ceva. eu m-am lamurit cu oamenii din brasov. daca iese ceva maine bine, daca nu, iar bine. oricum alta data nu mai merg. va urez voua succes ca sunteti mai uniti!
                            am vrut sa postez in sectiunea celor din brasov /nu ma asteptam din partea lor la atata indiferenta dar m-am abtinut[am zis ca nu-i treaba mea]....asta inainte sa posteze rmj la noi pe ploiesti problemele sale.cat s-tem de uniti vom vedea maine ca teoria ca teoria.....practica ne omoara.
                            Last edited by cristiancorbu; 6 January 2011, 23:45. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by florin6234 View Post
                              ceva mai devreme nu se poate? ca trebuie sa ma duc la scoala ca am teza la rom.../ eu am fost la banca si am schimbat 20ron de cate 10bani o sa-i rupem in gura cu atata fier.
                              Apoi e prea devreme si sunt oamenii la serici..hai al 16 ca am zis ca e o ora accetabila..parerea mea!!!

                              Comment


                              • #30
                                vin
                                ca am luat salariu bag de 10 ron si platesc cu monezi de 5 bani
                                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google