Boxe Ovale Pe Usile Din Spate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ideea am inteles-o noi, utilitatea ei e indoielnica.

    Poti sa te dai si cu cur.ul de pamint, ca eu tot nu cred ca sunt montate cum trebuie alea. Acolo trebuie sa ai un inel de MDF intre tabla si difuzor.

    Eu am muncit o saptamana ca sa-mi instalez complet un set de componente GZero Nuclear 16.5 . Purfixul ala nu face decit sa apere de praf, la auditie... zero.

    imi place ca unii au impresia ca inventeaza roata. Ei bine, succes la pus muzica in toata padurea, cind mergi la gratar. Cu siguranta vei fi apreciat. Daca tii si un CD cu Salam in masina in permanenta, vei fi un idol
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #17
      ma nu te mai lega de salam ca ia murit sotia....

      Comment


      • #18
        Parerea mea .......Eu prefer Claritate decat Cantitate .......O line audio 4 boxe toate calculate bine asezate si bine prinse ......Cred ca ar fii ceva de nota 10 ...Merg pe premiza ca acele ore de condus sa devina o placere nu o durere de cap..
        Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

        Comment


        • #19
          Ce auzi din oalele alea montate asa jos si unde mai pui ca o parte din difuzor este acoperit de bancheta.

          Comment


          • #20
            si se aude bine din usi? ca din ale de pe fata se aude cam nasol
            Last edited by mumus; 31 July 2009, 09:04.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #21
              Stiti cumva cate iesiri are BLAUPUNkT stock pe Preference Ph2? 2 sau 4? Totusi nu as vrea sa ma leg de difurile din fata

              Comment


              • #22
                ma baieti,acum poate stiti poate nu stiti,durata de viata a difuzoarelor ovale este mult mai scurta ca cele rotunde,in plus calitatea dar si claritatea este VARZA RAU la cele ovale.Sandstorm n-am nimic cu ceea ce ai facut tu,respect din partea mea ca ai incercat ceva mai nou, dar difuzoare ovale pe usile din spate, sincer man nu da bine ochiului daca intelegi la ce ma refer.nu stiu calitatea montarii acestor difuzoare.eu sunt DJ si crede-ma am vazut si auzit in actiune foarte multe difuzoare ovale dar termenii de comparatie sunt fff putin fata de difuzoarele rotunde.trebuia sa legi in felul urmator boxele:cele 4 boxe care actualmente le ai pe usi inclusiv cele montate de tine legate direct la casetofon sau CD-player ce ai,iar boxele din spate dupa tetiere si woofer legate la statie dar trebuie sa ai si un twister care sa iti regleze sunetul automat in functie de volum.dar sincer sunt curios cum iti suna:P.numai bine
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • #23
                  maha...toate cssurile si cd pleyerele trebuie sa aive 4 iesiri!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #24
                    sa stii ca nu toate au.sunt multe care au doar 2 iesi.

                    am facut o mica greseala.rog un moderator sa stearga comentariul cel cu 2 iesiri.ziceam ca nu toate au 4 iesiri, ci sunt multe care au doar 2 iesiri
                    Last edited by dj_dragos; 5 August 2009, 17:14. Reason: Automerged Doublepost
                    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                    Comment


                    • #25
                      modele mai noi au 4 iesiri!mai ales cele de pe noul loga,pt ca preference are acelasi cd/cass de pe laureat,si laureatu are dif si pe state!stiu ca sunt si cass,cd cu 2 iesiri,dar sunt mai rare acuma!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • #26
                        da asa este sunt din ce-n ce mai rare,colegu nu te contrazic dar din cate stiu eu sunt si pe logan casetofoane si cd-playere cu 2 iesiri, dar nu mai stiu la care varianta de logan
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • #27
                          poate ne ajuta cineva si sa ne spuna pe ce model exista cd/cass cu 2 iesiri!mie nu imi vine sa cred!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • #28
                            sincer am fost vazut la logan dar dupa cum am spus nu mai stiu exact varianta de logan.
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • #29
                              pompa-servo

                              salut ...pun acest anunt pentru ce au probleme cu servo directia.
                              AM pompe Servo (Logan) 1.5dci . Defecte..0726461566
                              Vasul este intact , si stiu ca in ziua de azi ..servo-pompele se strica garla ..si bidonul separat nu gasesti nici sa dai cu tunul..

                              Dk pot sa ajut pe cineva ..pot ..

                              Comment


                              • #30
                                o sa aflam noi......poate ai dreptate!
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google