Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cat te-au costat ?
    Sa revi cu poze dupa ce e gata, spor !
    http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

    Comment


    • #17
      M-au ajuns 23 RON. Am sunat intai la dealer, mi-a zis 200 RON cu tot cu montare. Asa am mers in carrefour, am luat la 23 Ron, si sa vad cine mi le monteaza, ca nu stiu cum...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sa stapanesti sanatos masina si sa te duca in siguranta
        Referitor la aparatori...faceti voi intalnire comuna cu galatenii la un gratarel si se va gasi cineva sa ti le monteze...tinem legatura.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea fara probleme.

          Iti sugerez sa iti vopsesti barile integral in culoarea caroseriei si bandourile de la usi si o sa vezi ca se schimba radical aspectul.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #20
            M-am gandit la asta sa o fac pe casco. Dar nu stiu, am mai vazut asa, m-am uitat si la a ta, dar cu negrul ala are un anume contrast. Se vede frumos, dar momentan asa sta. Ma gandesc acum la revizie, toba sport, pleoape si sa imi fac stopurile negre cum ai tu ;)
            sigpic

            Comment


            • #21
              ooo, lume noua cu masinuta pe forum defapt acum am vazut eu

              in legatura cu aparatorile de noroi. eu le-am cumparat de la APAN 120 ron m-au costat. mai bine te duceai la ei sa intrebi. 2 mil sunt aparatorile pt aripa. cele din poze par a fi la fel de scurte ca si cele originale.

              eu am vazut cum se monteaza, dar nu bag mana in foc ca mai stiu cum se monteaza. adica mi-am facut o parere dar nu ma bag

              ce curata e masina in pozele alea

              ai grija mare la revizie sa nu se ia de luminile din bord. daca comenteaza ceva, bagi si tu mana in buzunar si se rezolva, cosmin stie de asta ma intrebai daca am facut revizia la masina?
              Last edited by bogdan_1984; 19 January 2009, 21:14. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #22
                da ). Masina era mai curatica, ca inca nu ploase. Saptamana asta promit sa o spal ). Mie mi-au zis 200 Ron cu montat cu tot la apan. am specificat aparatoare de noroi si asa mi-au zis.

                la revizie sper sa ma descurc, ma duc pe buzaului ca's mai noi astia. poate ii pacalesc . si daca nu, ii zic sa scrie acolo ca nu mai am garantie la bord. ca la tabla nici nu ma intereseaza. faza asta cu garantie este sa ma duc sa fac tot la ei in service. deci, neinteresant, de aia vreau sa imi puna cineva aparatorile.

                apropo, cosmin si-a pus alte lumini in bord? zicea ca inca nu are. daca nu are, sa imi de-a un PM, am o oferta pentru el
                sigpic

                Comment


                • #23
                  nu cred ca au cum sa taie garantia doar din bord. mai mult de 20 ron nu au cum sa-ti ia sa monteze şorţurile. ar fi pacat sa pierzi garantia. 3 ani ai garantie, nu?

                  si pe cosmin lar fi interesat lumini in bord, dar maine pleaca din braila.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    NU. Am garantie un an jumate. De aia nu prea ma intereseaza, si ei imi pun pe masina doar ce cumpar de la ei.

                    Cosmin nu poate veni la intalnire? era bine sa vina, ca vroiau mai multi leduri si vorbesc cu baiaul care va veni cu mine ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km. Imi plac ledurile albe din bord, asa va fi si la mine (sper la vara). Dar parca in butoanele de pe consola sunt albastre? sau doar asa se vede in poza?
                      Ca o parere: arata mai bine vopsita integral alb (spoilere si protectiile de pe usi) si cu triple cu leduri. Paca ca nu am o poza sa vezi, dar am cateva imagini filmate. De la distanta ai impresia ca e mai mica .
                      GL-22-TOF

                      Comment


                      • #26
                        da, am ledurile albastre din consola. ramane de vazut cu vopsirea integrala, sa mai aatinga nevasta de 2 ori bara si ma duc sa mi-o faca. acum nu am timp :P
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          ok decizia iti apartine gusturile nu se discuta.

                          o faci cum iti place tie ca asta e cel mai important.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • #28
                            o sa o fac in timp.

                            problema mea este timpul si... nevasta. nu ma lasa sa o vopsesc . dar vad eu cum fac sa ajung la casco sa imi retuseze bara fata sau sa o schimbe, si imedia vorbesc cu baietii sa ii dea si o mana doua de vopsea pe bari .

                            apropo, oare o toba la 200 ron racing parca ii spune, s-o auzi frumos?

                            @b-52-sdp tu ai toba spate cu iesire dubla nu?
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nu e toba originala a masinii scurtata un pic teava si sudata terminatia aceea dubla.

                              Masina e diesel si toba sport nu se prea aude si daca se aude nu immi place.

                              Nu se aude cum se aude la o benzina de aceea nu am pus toba sport si am lasat-o pe cea originala.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • #30
                                Multumita inginerilor valeriuciprian si lupulucian, masina mea are in sfarsit aparatorile puse. Nu am fact poze, dar vin superb.

                                Tot din vine lui lupulucian, am schimbat becul de la spotul pe frana cu unul pe leduri. Se vede frumos. O sa pun poze din timpul acestei operatii.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google