Buget 16,000 EUR- Caut Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da cam asta e strategia plus ca pana in ianuarie se mai adauga niste banuti la tescherea si creste bugetul.Plus ca de la 1 ian scade Tva ul si din start ar trebui sa am 4 % off de la dealeri.
    Pana atunci joc de glezne si tatonari...daca pica ceva calumea si pana atunci nu zic nu...
    Poate am ceva noroc de black friday stiu ca anul trecut Pug a venit cu niste oferte foarte interesante .
    Va trimit un link ca sa demonstrez ca "se poate

    Masina pare super din poze si descriere dar are un mic defect ce m a facut sa nu fiu la Cj acum..cred ca va dati si voi seama care e.
    Last edited by eugenmanea; 14 October 2015, 08:20.
    Saab 9-5 Aero

    Comment


    • #32
      Asta e dezavantajul cu pielea, e greu de avut grija de ea.

      Comment


      • #33
        Mda mai ales daca mai si fumezi in masina...si scapi tigara )
        Saab 9-5 Aero

        Comment


        • #34
          colegu, configureaza o cautare pe autovit sau autosoct 24 cu dotarile care le vrei tu la masina (ani, km, xenoane, scaune, putere, diesel) dar fara pret .
          In rezultate vezi daca gasesti peste 40% din masinile care le vrei tu la banii care ii ai . daca nu, ai obiective cam inalte sau bani putini.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • #35
            Ehe am facut asta de foarte multe ori. Probleme sunt nai multe: in Ro sunt foarte putine anunturi de luat in seama- 90%sunt samsari cu masini manarite, 6% sunt masini lovite iar restul...foarte greu de identificat...sunt oameni de buna credinta.
            Iar afara..din ce mai citesc chiar si aici..e cam la fel- f multi turci albanezi etc.
            De aia am si cerut ajutor- dc cunoasteti un prieten un vecin care are o masina de vanzare ..dati de veste! Majoritatea tranzactiilor bune tot prin cunoscuti se fac
            Saab 9-5 Aero

            Comment


            • #36
              Bmwu' ala a fost inmatriculat in Ro de nou?


              Sent from mobile
              Keep walking...

              Comment


              • #37
                Originally posted by eugenmanea View Post
                Majoritatea tranzactiilor bune tot prin cunoscuti se fac
                Trebuie sa te hotarasti daca vrei o masina buna sau o tranzactie buna (banuiesc ca se refera la pretul platit). Din pacate la prima varianta nu o sa ai cui sa te lauzi cu pretul.

                Comment


                • #38
                  corect spus madhorse.
                  Daca vrei stiu un samsar care iti aduce ce vrei tu de prin franta, benelux, germania etc. Iti dau un nr de tel si il poti intreba daca de banii aia iti aduce ce vrei tu.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • #39
                    Hotarat vreau o masina buna. Eu zic ca pentru un Passat / Superb un buget de 17,000 eur e un pret corect, nu ma intind la samsarelile de 13keur care sunt 'impecabile". Tranzactie buna inseamna din punctul meu de vedere sa iei o masina ne manarita la km, nu dauna totala sau lovita si reparata cu ciocanul...etc. Nu se refera neaparat la un pret f jos. Nimeni nu iti vinde o masina buna pe 2 lei.
                    Last edited by eugenmanea; 14 October 2015, 12:38.
                    Saab 9-5 Aero

                    Comment


                    • #40
                      Da, gasesti superb de prin 2011...poate chiar si 2012 in suma aia!


                      Sent from mobile
                      Keep walking...

                      Comment


                      • #41
                        eugenmanea@ : ce parere ai de asta?
                        Last edited by IancuMIC; 14 October 2015, 14:08. Reason: limbaj indecent

                        Comment


                        • #42
                          Problema e da nu prea sunt la vanzare Superb uri nu stiu de ce.
                          Alin e cam suspecta masina aia.. una asemanatoare in Gernania tinde spre 20k. Dc asta e asa ieftina? Plus ca nu are xenon.
                          Saab 9-5 Aero

                          Comment


                          • #43
                            Asa este..si mie mi s-a parut cam suspecta dar arata bine
                            asta pare f ok


                            sau pe asta ai putea sa te duci s-o vezi,practic e ca noua ,e inca in garantie
                            Last edited by Allyn_y; 14 October 2015, 13:48.

                            Comment


                            • #44
                              i40-ul e peste buget, 19.220 euro.
                              PRET: 15.500 EURO + TVA

                              Comment


                              • #45
                                Mazda 6 pare ok merci de link. I40 e o masina care ne place mult nai ales SW ul. Dar motorul ala e cam praf 12 secunde 0-100 mi se pare jenant
                                Saab 9-5 Aero

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google