Bulgaroaica Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Frumoasa masina,pacat de inmatriculare.

    Comment


    • #3
      Nicule,ce bulgaroaica?Asta-i italianca focoasa!
      Sa te bucuri de ea,Loganul?Ce faci cu el?Exteriorul nu ma prea atrage,interiorul arata bine.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        Originally posted by KELBURTOS View Post
        Frumoasa masina,pacat de inmatriculare.
        inmatricularea am facut.o pe bulgaria deoarece pe romania, din ce m.am interesat era in jur de 2000 de euro...
        asa a costat mai putin de 500 cu tot cu drum...deci diferenta mare, zic eu.

        Originally posted by D-FENS View Post
        Nicule,ce bulgaroaica?Asta-i italianca focoasa!
        Sa te bucuri de ea,Loganul?Ce faci cu el?Exteriorul nu ma prea atrage,interiorul arata bine.
        eee, bulgaroaica din cauza numerelor
        loganul ramane, nu il dau!
        ai dreptate, nu prea a fost ingrijita, cum zici si tu, nu prea atage exteriorul, dar cu timpul, o mai "bibilesc" pe ici pe colo...
        Last edited by nicu_rcn; 27 April 2013, 23:29. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • #5
          cat te-a costat masina ?
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Rey91 View Post
            cat te-a costat masina ?
            500 cu numere de italia + ~ 500 inscris pe bulgaria, drum, cheltuieli, etc. deci ~ 1000 de euroi
            sigpic

            Comment


            • #7
              Imi place maxim modelul asta de Alfa! La banii astia mi se pare o afacere buna. S-o stapanesti sanatos!
              Da-ne mai multe detalii despre ea. Ce motorizare e (dupa turometru, cred ca este un diesel), ce an de fabricatie, etc.

              L.E. Acum am vazut poza cu 1.9 JTD.
              Last edited by vitriol; 28 April 2013, 00:42.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #8
                multumesc de urare, asa cum ai observat motorul e diesel, 1.9 jtd mai exact, 16 v (daca nu ma insel ) 140 cp, an fabricatie 2000, ca dotari, servo directie, ac automat, oglinzi electrice si incalzite, geamuri electrice fata, abs, esp, restul vi le mai spun cand le descopar
                sigpic

                Comment


                • #9
                  felicitari pentru achizitie sa te bucuri de ea
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • #10
                    Felicitari , cea mai buna "combinatie" ai facut . An , revizii , ceva probleme are ?

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by TVM View Post
                      felicitari pentru achizitie sa te bucuri de ea
                      multam domnu!

                      Originally posted by iulica097 View Post
                      Felicitari , cea mai buna "combinatie" ai facut . An , revizii , ceva probleme are ?
                      multumesc si tie, an 2000, revizii, nu stiu ca n.am primit nu mi.a dat si cartea service...
                      da, are o mica problema, trebuie schimbat rulmentul dreapta fata...
                      +cele estetice...

                      Originally posted by iulica097 View Post
                      Felicitari , cea mai buna "combinatie" ai facut . An , revizii , ceva probleme are ?
                      multumesc si tie, an 2000, revizii, nu stiu ca nu mi.a dat si cartea service...
                      da, are o mica problema, trebuie schimbat rulmentul dreapta fata...
                      +cele estetice...
                      Last edited by nicu_rcn; 28 April 2013, 12:07. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ma gandeam eu , 500e suna...promitator . Interiorul e bestial , nici nu incape comparatie cu cel de logan , culoarea e frumoasa , sa ai grija de ea .

                        Comment


                        • #13
                          loganul fa-l bani si asa o imatriculezi pe romania ;)

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by iulica097 View Post
                            Ma gandeam eu , 500e suna...promitator . Interiorul e bestial , nici nu incape comparatie cu cel de logan , culoarea e frumoasa , sa ai grija de ea .
                            ai dreptate, interiorul e bestial fata de logan, binenteles ca o sa am grija!

                            Originally posted by romeo-alex View Post
                            loganul fa-l bani si asa o imatriculezi pe romania ;)
                            nu, nu il dau, poate doar pe amandoua si iau altceva!

                            ma, voi n.ati vazut ca am gresit titlul? rog un moderator sa modifice!
                            Last edited by nicu_rcn; 28 April 2013, 13:38. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mie unu mi-a placut Alfa desi nu prea vedeam cu ochi buni marca asta.Am avut un 1.8 twin spark 144cp cu 180k km cand am stat in Italia si am fost super multumit de ea in cele 3 luni cat am avut-o,tot culoarea asta era .
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google