Bullbar Van

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    De acord sonyk dar bull bar de logan sa arate cat de cat bine nu avion dinala ca in poza de mai sus ) e util altfel nu se inventa

    imi cer scuze de limbaj ... am mai si fost avertizat ... de 2 ori chiar )
    sigpicMy ride

    Comment


    • #17
      Originally posted by kempes View Post
      Ma interesa unul special pt lgn ,exact cum e ala din poza. nu stie nimeni o adersa sau o pagina web
      ar putea da in urmarire generala acel logan SoNyKeL pentruca e din constanta dar din cate am inteles e vreo 15 milioane vechi bulbarul (aproximativ) si 7 mil pragurile numi aduc aminte de unde stiu dar sigur tot pe acest forum(mai sapa pe aici citeste toate posturile http://www.loganclub.ro/forum/mcv_tu...light=bulbarsi gasesti)

      Comment


      • #18
        Sonyk poti sa te incerci pe lapusneanu fata in fata cu casa de cultura e un magazin numai cu accesorii pentru 4x4 langa farmacie parca vazusem si ceva pentru mcv
        sigpicMy ride

        Comment


        • #19
          De ce nu cautati loganistul ala gata modificat(totusi uitanduma atent la poza cred ca farurile si capacele sunt schimbate doar vrtual - mereste poza si vezi)
          Attached Files
          Last edited by DRIVERMAN; 29 March 2008, 00:51.

          Comment


          • #20
            Auzi vad eu bine sau angel de pe mcv asta sunt cut and paste de pe alt logan? Ca mi se par cam desenate :|
            sigpicMy ride

            Comment


            • #21
              Pai tocmai asta am scri in postul de deasupra

              Comment


              • #22
                Sry ... atunci sustin
                sigpicMy ride

                Comment


                • #23
                  Vezi ca am vazut un magazin cu bulbar in stefan cel mare pe langa stadionul dinamo sau pe langa cinema scala zona intre universitate si piata romana.

                  aaa..acum am vazut nu esti din bucuresti...
                  Last edited by gogoasha69; 29 March 2008, 00:57. Reason: edit
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Vezi ca este un site care are bullbar de logan.Baga la google auto stuff si o sa iti dea site-ul.e din inox si costa vreo 8 mil parca.

                    Http://www.auto-stuff.ro/images/exterior/87.jpg uite aici poza cu el si e 8 mil
                    Last edited by andrei; 2 April 2008, 22:50.

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc pt adresa alexgame

                      Comment


                      • #26
                        Era un tip pe www.Okazii.Ro care vindea asa ceva dar era umpic cam scump,si mai este o firma care se ocupa cu chestiile astea ,au preturi destul de bune www cromtuning.Ro vedeti ce au pe aici...........
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #27
                          Costa cam mult si nici nu arata bine, de utilitate nici nu vorbim.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Cei de la cromtuning aveau un tip de bull bar facut din poliuretan ,cred ca asa ii zicea la chestia aia ,erau mai scumpe dar nu ieseau in evidenta asa de tare si aratau destul de bine pe anumite masini ,gen JEEP,oricum gusturile nu se discuta...........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #29
                              Chestia e ca nu-i vad utilitatea, mai ales in orase. La un accident cu un pieton nu prea mai are sanse de scapare, cu asa ceva.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                Andrei nu vreau sa te contrazic dar ,sa ne fereasca DUMNEZEU sa lovim pe vre-un pieton ,cu bull bar sau fara ca tot lovit ramane ,ioi nici nu vreau sa-mi inchipui acest scenariu de groaza ,de ambele parti. In schimb in zona mea ii vad utilitatea , iepuri,fazani.
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google