Bursa/Vanzari/Cumparari/Donatii in Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vand Mp3 Auto Cu USB Kenwood

    Vand mp3 auto cu USB Kenwood KDC-4051UR. Are radio, cd, MP3, AAC si WMA Putere 4 x 50 W (MOSFET), Port USB compatibil USB 1.1/2.0 p panou frontal Intrare auxiliara pe panou frontal 1 preout stereo (RCA) de 2 V cu filtru LPF Compatibil comenzi volan de fabrica (necesita interfata optionala) DAC pe 24 de biti Iluminare taste rosu Display LCD cu 11 caractere Dimmer cu control manual in doua trepte Ceas digital Panou frontal detasabil Tuner radio cu RDS (PI, PS, AF, TI, Ceas, Radio Text, PTY) si 24 de posturi presetate Control nivel subwoofer Control bass/medii/inalte Control fader/balans Functii sistem Q si Bass Boost Conector ISO. Pret 210 lei Negociabil.

    Contact: YM: oliviu17@yahoo.com sau tel: 0742 640 564
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Am si eu de vanzare urmatoarele:

      1. MP3 player Kenwood 4x50 - 100 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
      2. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 800 RON negociabil
      3. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 500 RON - garantia e pana in 12.07.2013
      4. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute Detalii AICI! - 50 RON/bucata
      5. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 1000 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 6 luni.
      6. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 40 RON/bucata.
      7. Un scaun auto pentru copii Osann Nania Racer SP 9-36 Kg 250 RON negociabil. Scaunul e ca nou, a fost folosit putin, acum zace.
      8. 2 tablete ePad de 7", noi noute, aduse din spania, la 400 RON/bucata

      Comment


      • #48
        Vand jante Exclusive Line 7.5Jx16 4x100

        Vand Exclusive Line 7.5Jx16 4x100
        16"
        4x100
        7.5j
        et38
        made in germany
        4xinele de centrare
        anvelope 215/40/16

        jantele nu bat, nu sunt strambe sau sudate

        potrivesc pe dacia logan,opel,bmw ,renault, vw etc


        pret 700 ron

        tel 0741 962 255
        Attached Files

        Comment


        • #49
          Vand 2 difuzoare Majestic 80W, model: AP 150126BL. Pret: 50 Ron. Sunt noi.
          Attached Files
          Work is for people who don't have time to play golf

          sigpic

          Comment


          • #50
            La mine au mai ramas, DVD-ul, camera video, laptop-ul si tabletele!
            Laptop-ului i s-a schimbat tastatura, deci nu mai are nici o problema, si vine insotit de 2 alimentatoare si suport cu ventilator.

            Comment


            • #51
              Salut !

              Imi cer scuze ca postez aici dar n-am gasit un thread mai potrivit din zona cluj....

              Am nevoie de un pic de ajutor daca se poate si stie careva dintre voi o adresa aproximativa a bizonului care poseda RENAULT CLIO ALB - CJ 08 ROL - care s-a gandit azi ca ar fi bine sa-mi infunde usa spate stanga si sa plece mai departe...

              Peste o saptamana am drum la cj si as vrea sa-l felicit personal... Pt relatii fac o cinste !
              Drumuri bune si fara cretini in cale ! Multumesc.
              http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

              Comment


              • #52
                Astazi apar la intalnire cu tabletele, camera video, DVD-ul si 2 telefoane, un Nokia 5230 si un LG Optimus Me. Ambele cu garantie, LG-ul aproape nou.

                Comment


                • #53
                  Poze cu produsele mele aveti AICI!
                  Din pacate netul meu merge prea aiurea ca sa mai urc pozele si aici :|

                  Comment


                  • #54
                    MP3 playeru ala ma intereseaza...imi poti da un model sa ma uit umpic sa ma interesez despre el?

                    Comment


                    • #55
                      din pacate e la Timisoara MP3-ul. Dar pe vineri sau sambata ar trebui sa il trimita ai mei.

                      Comment


                      • #56
                        ok am inteles asta...ma intereseaza modelul trimite-mi un PM cu modelul sa ma uit sa vad despre el

                        Comment


                        • #57
                          Vand Jante AVUS AC-M01
                          7.5J
                          4x100
                          17"
                          2x inele de centrare
                          anvelope 205/40/17 si 215/40/17


                          Se potrivesc pe dacia logan, si orice masina care are prindere 4x100.


                          pret 900 ron

                          detalii pe privat/ doar in zona Clujului.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #58
                            Resoftari Dimsport pentru Logan la Cluj

                            Eu azi si maine sunt in Cluj la un concurs de mtb. Daca sunt doritori de resoftari la Dacia Logan sau alte marci, ma pot apela la 0751.194.100. Maine va pot raspunde dupa ora 14:00, cand termin concursul si ma puteti gasi la motel Gilau.

                            Cu respect,
                            Doc
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • #59
                              Desmembrez Logan

                              Daca ma puteti ajuta..nu stiu cum se deschide un topic nou. Am piese de Logan sh de vanzare si am vrut sa deschid ptr clujeni in mod special .Mersi!

                              Comment


                              • #60
                                vand subwoofer

                                Vand difuzor DLS de 400 w pret 150 lei, predare personala in cluj
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google