Butoane Panou Climatizare Logan2 Pe PH1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Butoane Panou Climatizare Logan2 Pe PH1

    salut dragi colegi am si eu o intrebare,de curand mi am achizitionat butoane climatizare de Logan2 acelea cu crom pt a le monta la al meu Logan ph1.Faza e ca nu incap acestea fiind mai mari decat celelalte vechi,aveti idee cum as putea sa le adaptez? pt ca am vazut la cativa dintre voi ca au reusit asta.

  • #2
    trebuie taiat din butoane 6 milimetri,pe urma din plasticele care intra butoanele in ele 2 milimetrii,si la sfarsit tinut contra cu o surubelnita in spatele panoului ca sa intre butonul perfect.este putin mai greu,trebuie desfacut panoul de clima,demontat si plasticul care intra butonul in el,trebuie pus pe pozitie inapoi bine ca sa faca toata cursa corect,ce sa-ti mai spun...daca ai drum prin bucuresti pot sa te ajut.si conteaza mult ce tip de butoane ai cumparat ,sunt 2 modele cu plasticul diferit pe spate,unul din modele intra perfect.pune o poza cu spatele butonului sa iti spun daca e bun
    Attached Files

    Comment


    • #3
      salut , daca te intereseaza si ai nevoie de ajutor am butoane deja facute la 40 ron toate 3 , iar montajul este 25 ron public24valy olx 0762143143

      Comment


      • #4
        Salut , cine cauta si este interesat am nuca logan 3
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 2 photos.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google