Bv 21 cdc

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ca bine zice dani55wss! nu te juca cu distributia ca .... sari din lac in put.
    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

    Comment


    • #32
      In vreurile astea nimeni nu sta ''roz'' cu banii, eu iti urez multa bafta si totusi schimb-o cat mai repede, mai ales ca are si 3 ani !
      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

      Comment


      • #33
        Fromoasa masina sa ai grija de ea, la mone distributia am amanat-o 10.000 si cureaua arata ca noua dar nu te sfatuiesc, schimb-o..bafta!

        Comment


        • #34
          Nu mai aman mult schimbul. Deocamdata trebuie sa rezolv altceva: m-a sters un "meserias" in parcare si acum am de rezolvat aripa spate, stopul si bara. Asa ca...

          Gata azi am terminat cu constatarea daunelor. Bai fratilor daca va loveste cineva si e de vina, nu recomand sa faceti intelegere amiabila. Cand m-am dus la asigurari unde avea meseriasu RCA, surpriza! Cica a venit si el sa vedem masina? Pai zic eu nu dorm cu el in pat si nici nu pot sa vin cu el pe sus ca nu sunt Garcea in actiune. Pai daca nu vedem si masina lui nu putem plati dauna. Pai si daca era din alt oras ce p....a m..ea faceam? Pai ii trimitem o adresa si daca nu raspunde in 20 de zile ii mai trimitem una si dupa inca 20 vedem ce facem. Pai si masina mea rugineste pana i se scoala neuronul lu asta sa vina cu masina? Cam asa ceva.
          Deci daca vreti rezolvare rapida, politie - tamponari - proces verbal - rezolvare sigura si rapida. Intelegere amiabila=cahh.
          Last edited by logan21cdc; 1 June 2012, 20:46. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #35
            Intr-adevar poti sa ''o iei in brate'' original cu constatarile astea amiabile ! Dar si la politie e posibil sa intampini ceva probleme... E lovita rau ? Pune poze
            http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

            Comment


            • #36
              intradevar la intelegere amiabila trebuie sa fie ambii soferi implicati in accident de fata.Spun ambii deoarece daca exista 3 sau mai multi implicati in accident , nu se mai poate face intelegerea amiabila.
              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

              Comment


              • #37
                Poze nu am facut. Poate maine cand ma duc la service pentru a da comanda de piese. Nu rau dar ma deranjeaza.

                Comment


                • #38
                  N-ai incercat s-o rezolvi pe rca-ul altuia ? Era mai simplu...
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • #39
                    Pai pe RCA-ul lui o fac. Masina e deja la SICARO la reparat. Asa ca sunt cu alta masinuta.

                    Comment


                    • #40
                      Esti undercover ... !
                      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                      Comment


                      • #41
                        E, un fleac! Un RAV 4.....

                        Comment


                        • #42
                          Frumoasa masinuta ta si ingrijita, tin-o tot asa si spor in continuare la tunarit!

                          Comment


                          • #43
                            Multumesc! Faza cu RAV 4 a trecut. Am avut-o pe mana trei zile si pot sa spun ca imi era dor de a mea. RAV-ul era pe benzina si parca nu mai imi place asa de mult.

                            Comment


                            • #44
                              cine are dizel si ii place..altceva nu-si mai ea!!!..
                              dizel power rullzz!!
                              respect!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • #45
                                Pai asa e! Nu zic ca nu era faina, AC, trapa electrica, 4x4 permanent, etc. dar daca mai avea si cuplul dieselului cred ca ma imbolnaveam de tot.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google