BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia 1100 are
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos.... Culoare este cea metalizata nu ?

      Comment


      • Tare faza cu dacia 1100 e adevarat am avut si eu

        Comment


        • Tare, tare...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by DaNy.eL View Post
            Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos.... Culoare este cea metalizata nu ?
            multumesc.
            culoarea este metalizata - blue persan - asa cum zice si titlul topicului
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • salut
              cum se simte motorul 0.9 turbo la plecari ? e nervos ?
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • Acum depinde cu ce il compari. Este mult mai nervos decat loganul tatalui meu - logan I 1.4 mpi dar cu siguranta nu atat de nervos cat un diesel. Totusi dezvolta un cublu destul de bun la plecarea de pe loc. Aici totusi cred ca cel mai bine te convingi la un test drive.
                Merci
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • diselu' e pentru arat daca te pui paralel cu el, iti vede "fumul" imediat. doar ca "fumul " tau, fata de al lui, este incolor

                  Comment


                  • doar nu ne luam masini sa ne dam fumuri. masinile au alte scopuri. ne faciliteaza deplasarea.

                    Comment


                    • Nu stiu cat de mult poti sa ii ceri unui motor de 0.9 - chiar si cu turbo etc- eu unul folosesc aceasta masina la drumurile zilnice pe care le fac la munca si nu numai. In plus cu copil mic ... s-au cam dus liniutele si plecarile sportive .
                      Astfel eu unul o consider o masina decenta, la un pret decent pentru dotarile sale ... mai ramane sa vedem proba fiabilitatii in timp.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Dupa mai multi km facuti sa treaca rodajul, sa spui si tu consumul tau am auzit de la altii ca ar fii cam ca cel de la 1.4 sau 1.2 si nu cred ca e adevarat ( aici ma refer la consumul din oras) MS.

                        Comment


                        • te intrebam de cuplu nu pt liniute. consider ca in oras la loganul de 1.6 mpi consumul este afectat de faptul ca este puturos
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • Am inteles. Dar cum nu am mers deloc cu un 1.6 nu stiu sa iti spun. Eu il pot compara cu ceea ce am probat pana acum.
                            Cat despre consum, repet, cred ca este prea devreme ca la 1.100 de km pe care ii am eu pana acum sa imi dau cu parerea. Aici putem discuta mai peste vreo 5.000 km.
                            Merci
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Asa la 1100 km ce consum mediu iti arata calculatorul? Eu am 1250 km, din care 70% mers in oras si pe calculator consumul mediu este de 5,1l.
                              sigpic

                              Comment


                              • Va rog nu ma uitati cu datele alea despre jante.
                                4x100 sau 4x116 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google