Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by cristi3775 View Post
    Nu promit nimik..Dar poate trec eu,k si asa vreau sa imi pun plasa in fata,in loc de grila aeea. Mi-a luat Razvan plasa, eu am taiat-o, si maine o modelez, sa vedem cum se aseaza..
    Va fi gata pana diseara? Ca sunt tare curios sa vad cum a iesit!
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
    NT 90 RDD + NT 90 DDR

    Comment


    • #17
      Felix...Parca si ie imi pare rau dupa BMW....Dar..La urma urmei....Sunt doar niste table.....E o prostie sa te indragostesti de masina....
      Si eu sunt la fel...Masina...E a doua nevasta....Dar incerc sa ma tratez .
      Te-am asteptat azi la intalnire....

      Comment


      • #18
        Voua ce va place sa face-ti in timpul liber??.....
        Mi-e mi-ar placea sa merg la piscina,macar de 2x pe sapt, eventual la sala, un pic de intretinere fizica, dar nu am cu cine sa merg. Stiti voi, in 2 sau mai multi se face orice. Deci,care va place mersul la piscina,sala sau mai stiu eu ce chestii...Haide-ti sa ne facem un obicei.....Voi ce zice-ti?
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • #19
          Mie...Imi place piscina...Haide-ti duminica dimineata ca eu asa obisnuiesc...De la 10-11...Stam 2 ore si gata....

          Comment


          • #20
            Fain..Altcineva?
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #21
              Originally posted by cristi3775 View Post
              Fain..Altcineva?
              Piscina? ...Si eu
              Dar ce ziceti de un fotbal...Intr`o seara pe sintetic? Mai mult asa la distractie
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • #22
                Si fotbal e ok

                Comment


                • #23
                  Deci....Ne intalnim si mergem pt inceput la piscina??...Ramane duminica de la 11?
                  poate mai incolo,mergem si la sala, seara.....Sa ne intretinem si noi un pic.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • #24
                    Nu ar fi rau deloc...Ca suntem cativa care aratam ca niste scoabe

                    Comment


                    • #25
                      sal

                      Sa mai rezolvat ceva cu ledurile alea de bord? Isi mai pune vreo unul sau a cazut si treaba asta?Nu de alta dar am vazut la cineva albastru cu acele rosii si arata super. Mai vine ala de la iasi???? :
                      Last edited by dragos79; 10 September 2008, 10:00.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by dragosvintila View Post
                        Sa mai rezolvat ceva cu ledurile alea de bord? Isi mai pune vreo unul sau a cazut si treaba asta?Nu de alta dar am vazut la cineva albastru cu acele rosii si arata super. Mai vine ala de la iasi???? :

                        Cred ca ne dam pe plasma toti Nu mai vine tipul de la iasi + ca preturile sunt prea mari!
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • #27
                          sal

                          Adica cit de mari sunt preturile comparativ cu plasma?Apropo ai o poza cum ar veni plasma aia?
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by dragosvintila View Post
                            Adica cit de mari sunt preturile comparativ cu plasma?Apropo ai o poza cum ar veni plasma aia?
                            Inca nu am poze cu plasma.Dar e mai avantajos ca se monteaza mai usor, lumineaza in mai multe culori, poti regla intensitatea luminii, etc.
                            Iar preturile anuntate pt led`uri, au fost marite
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                            NT 90 RDD + NT 90 DDR

                            Comment


                            • #29
                              Vrem poze mai repede....Si poate ne zici un pret pentru ea + montaj....
                              Felicitari pentru boxe....Sunt bune...Numai sa le montezi bine pe cele spate....Sa scoti ce e mai bun din ele.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by mike26ro View Post
                                Vrem poze mai repede....Si poate ne zici un pret pentru ea + montaj....
                                Felicitari pentru boxe....Sunt bune...Numai sa le montezi bine pe cele spate....Sa scoti ce e mai bun din ele.
                                Sa vad poate maine montez...Sa vb cu Licuta ca a zis ca face el montaju.Boxele fata le`am pus...Pe spate am o mica problema...Nu stiu cum sa le montez...Cu inelul ala nu sta chiar asa bine ca nu e dreapta suprafata.Dar ma gandeam sa le pun cumva la acelasi nivel, cu silicon?
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google