Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

    Comment


    • #17
      Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

      Comment


      • #18
        Aveti idee unde gasesc si eu un capac pentru roata,modelul care era in 2006 nu astea de acum?si la ce pret sunt

        Comment


        • #19
          mai vine careva pe 01.03.2009 la brasov la intalnirea de acolo??? daca da poate ne intalnim undeva in ploiesti si plecam cu totii in sir indian pe dn1. ce ziceti???

          Comment


          • #20
            Eh mai e pana atunci,pana una alta poate mai faceti vreo intalnire la ploiesti ca s-ar putea sa ajung si eu...
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • #21
              eu am fost la o intalnire pe 24 la ploiesti. dar nu am fost decat 2 poate data viitoare o sa fim mai multi. chiar asa: cand va fi urmatoarea? intr-o duminik sa fie k asa am inteles k poate mai multa lume sa vina. si pana atunci toate cele bune :-H

              Comment


              • #22
                Salut L.C.Ploiesti. Plec intro "delegatie de o noapte" si as vrea sa stiu unde as putea trage in Ploiesti, un hotel, motel, ceva, conditii decente, preturi accesibile
                V-as fi recunoscatori daca m-ati putea ajuta

                Comment


                • #23
                  Ai vreo limita la nr. de stele, se deconteaza?
                  Vrei o anumita zona?

                  Comment


                  • #24
                    vreau ceva decent, maxim 100 ron, nu am nevoie de decont

                    Comment


                    • #25
                      Hotel Forum - Hotel Ploiesti situat strategic în inima Ploieștiului, Hotel Forum vă întâmpină cu ospitalitate autentică și servicii de înaltă calitate, garantând o experiență de cazare memorabilă. Cu o adresă privilegiată pe Strada Gheorghe Doja 215 A, hotelul nostru reprezintă alegerea perfectă atât pentru călătorii de afaceri, cât și pentru cei care doresc să exploreze frumusețile Prahovei.

                      Comment


                      • #26
                        Hotel Forum, Ploiesti.

                        Comment


                        • #27
                          arata bine din poze. O sa-i sun sa intreb de pret. Sper sa fie pana in 100 ron, nu?
                          Multumesc frumos.

                          Comment


                          • #28
                            hotel forum = 137 ron/noapte. Cam scump....gasim mai ieftin?

                            Comment


                            • #29
                              Hotel Nord http://www.nordhotelploiesti.com/rezervariplati.html

                              Comment


                              • #30
                                daca preturile alea sunt actualizate, ar fi super ok. O sa sun maine. Mersi de informatie, pana pe 1 martie mai e timp sa gasesc ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google