Cafeneaua MCV`istilor !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cafeneaua MCV`istilor !!

    Va salut cu restpec dar am si eu nevoie de ajutorul vostu .Caut de ceva vreme 2 piese de mcv pe forum si nu le gasesc
    v ul cromat de mcv si stergatorul spate daca are cineva si nu are ce face cu ele sa imi dea si mie un msg ,astia de la magazine sunt prea nesimtiti sa cumpar ceva de la ei

    va multumesc anticipat numai bine si la multi km


    contatc 0724 548 180 sau mail : mihai.gherghiceanu@gmail.com

  • #2
    cauta la bursa ... sau da un anunt de cumparare

    Comment


    • #3
      am cautat peste tot nu se gaseste doar de berlina

      Comment


      • #4
        Incearcă in târgul vitan,acolo gasesti tot ce vrei.

        Comment


        • #5
          bratul stergator de spate sare de 150 lei la reprezentanta, probabil nu l-a copiat nimeni pana acum ca nu i s-a parut rentabil si de aia nu se gaseste. Cauta ceva asemanator pe la dezmembrari , n-o fii diferente mari de alte marci.
          Pain brings out the truth in us all...
          ...how much truth can you stand?

          Comment


          • #6
            Pai daca bratul e 150 eu care am nevoie si de motor ca am spart sistemul de prinbere intr-un incident cit e?

            Cred ca o sa mai stea mult si bine doar pe post de dop.
            sigpicPasionat de MCV si natura

            Comment


            • #7
              Prieteni MCV`isi de preferat ar fi sa vedem un pic de activitate si pe forum din partea voastra .. in special pe sectiunea de campionate .. la care participa 2 membrii de baza .. adica Je si Fane CLK .. si ar fi bune voturile voastre .. pt noi .. sau pt oricare dintre partcipanti !

              Comment


              • #8
                salutare mihaitza..eu nu particip pentru ca nu cred ca am o masina suficient de pregatita pentru un concurs de tuning..daca inscrierile ar mai tine pana peste 1 luna..1 luna jumate..poate m-as inscrie....iar voturile.....sunt pentru voi..
                respect multa bafta si umai bine..."mcv rullz"..
                Attached Files
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • #9
                  Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                  Prieteni MCV`isi de preferat ar fi sa vedem un pic de activitate si pe forum din partea voastra .. in special pe sectiunea de campionate .. la care participa 2 membrii de baza .. adica Je si Fane CLK .. si ar fi bune voturile voastre .. pt noi .. sau pt oricare dintre partcipanti !
                  http://www.loganclub.ro/forum/campio...suri-f129.html
                  o parere pur personala ,........in campionatele astea locale nu ar fi bine sa fie o sectiune dedicata doar MCV-urilor, nu prea poti sa concurezi sau sa fie logic sa compari interiorul cmcv-ului cu cel al unei berline , nu poti compara elementele de tiganeala de la un model la altul ,poate la jante ,dar si astea dau bine pe mcv,indiferent de apartenenta politica, deci propun de cel mai tiganit mcv ,interior exterior intr-o noua sectiune.in campionat.cred ca automat o sa fie adepti ,mai multi decat cei doi,, membri de baza,, care cu greu fac fata intre atatea berline.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • #10
                    deacord cu cele mai sus mentionate!!!
                    black ufo!!...vin destul de des la Agnita saptamanl, joia..daca e sa ne vedem mi-ar face placere..
                    salutare, numai bine!!!
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • #11
                      cu cea mai mare placere , te astept in micul burg .........scuze deranjul ,inca mai sapam ptr. canalizare si aductiuni de apa .0726218407 non stop , toate bune.
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #12
                        Stai linistit stiu..e al 3lea an in care trec saptamanal prin agnita...cu prima ocazie te voi contacta ..salutare
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #13
                          Apropo de ce spunea Blackufo,de ce n-am face o sectiune My ride MCV?

                          Comment


                          • #14
                            Nu ma gandeam ca Lada ar putea fabrica MCV-ul :
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              fabrica,dar rusi nu au acceptat denumirea romaneasca... frumoasa culoarea!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google