Calendar LC Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    jic-ule ai trecut luni pe langa mine prin plopeni. inca nu ne cunoastem dar am recunoscut masina. frumoasa ca de obicei

    Originally posted by mirita adrian View Post
    sper ca nu ai uitat sa-mi repartizezi si mie o luna? oricare nu am preferinte
    cred ca septembrie ti-a fost alocata. la finalul lunii o sa facem sortarile si repartizarile exacte. dar fiecare va apare in file
    Last edited by RAZVAN-005; 5 May 2011, 21:54. Reason: Automerged Doublepost
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • #32
      Salut Razvan, scuze ca nu te-am recunoscut, nu cred ca am avut placerea sa te cunosc, nu stiu nu te-am vazut sau nu mi-au sarit in och istikerele cu logan club, Ionut ma numesc sper sa ne intalnim.

      Comment


      • #33
        eram in V-uri iar masina era ceva mai departe de mine. nu-i nicio suparare.
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • #34
          Razvan , sa nu-mi spui ca e pe terminate proiectul cu calendarul !!!!
          Daca mai poti schimba poza cea veche a mea cu una de foarte mare si recenta actualitate.....
          Attached Files

          Comment


          • #35
            aceasta este foto ce am asteptat sa demarez lucrarile. sper sa se rezolve cat mai repede
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • #36
              Eu vreau sa pun alta poza pt luna august
              Attached Files

              Comment


              • #37
                si eu pentru luna noiembrie razvane e super tare calendaru daca se realizeaza
                Attached Files
                Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                Comment


                • #38
                  Nu cred ca acest proiect mai are finalitate. Din cate am inteles,baiatul care trebuia sa le faca si-a pierdut locul de munca.
                  Se mai poate vorbi la o tipografie,facuta lista cu nr de bucati,dupa care sa avem un pret bun per bucata.

                  Comment


                  • #39
                    ideea nu va mai fi pusa in practica. am vrut sa realizez ceva frumos care m-ar fi costat doar 580ron/12 exemplare. (editie princes). termenul pentru adunarea fotografiilor a fost 31 mai. puteti fi uimiti dar nu s-au adunat cele 12 fotografii. daca nici ce se ofera moca nu doriti ... ce pot sa mai spun ?

                    gasisem pe altcineva sorine care sa se ocupe de proiect contra sumei mai sus mentionate dar nu cred ca se merita efortul.


                    inca mai stau cu 10 legitimatii in torpedou , legitimatii care inca nu au fost revendicate. sa speram ca posesorii vor reusi sa ajunga la o intalnire unde sa pot se le predau
                    Last edited by RAZVAN-005; 9 August 2011, 12:03.
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • #40
                      pai hai sa o rezolvam cumva punem mana de la mana parerea mea ca se poate ???

                      cred ca ar fi ceva nu stiu un 10-20 de ron de la fiecare membru se poate realiza
                      Last edited by adytza_dragon; 9 August 2011, 12:05. Reason: Automerged Doublepost
                      Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                      Comment


                      • #41
                        cine crezi ca va da 48.333 ron pentru un calendar. priveste intai persoanele inscrise in lista urmareste topicul cu intlnirile si vezi cine a participat. (un criteriu de alegere era frecventa la intalniri)
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • #42
                          asta cam asa este dar ce zici de o incercare mi-sar parea ceva ce nu au mai facut altii si facem noi nu stiu eu am venit cu propunerii dar asta e

                          adevaru k unii vin la club sa faca misto de de altii

                          si de ceea ce incearca sa realizeze unii (din lipsa banilor) cu mainile proprii ajunge batjocora altora dar asta e
                          Last edited by adytza_dragon; 9 August 2011, 12:12. Reason: Automerged Doublepost
                          Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                          Comment


                          • #43
                            eu am fost dispus sa pun in joc suma respectiva dar nu a fost pic de interes din pacate
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • #44
                              respectu meu pentru asta dar pana la urma de ce suma este vb si eu zic sa incercam duminica asta sper sa ajung si eu sa discutam si cu ceilaltii membrii

                              da pe intalirii un anunt important si sa vedem catii se dau prezentii si cati vin si pe urma discutam spune si despe ce e vorba poate ajut si eu cu o suma
                              Last edited by adytza_dragon; 9 August 2011, 12:22. Reason: Automerged Doublepost
                              Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                              Comment


                              • #45
                                este vorba de 580 ron / 12 exemplare. asta inseamna doar 12 masini in paginile calendarului plus coperta. de aceea am spus ca un exemplar duce la 48.333 ron

                                nimeni nu va da atat asta-i sigur
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google